GTA 5 LSPDFR megamodu

zRex

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
*Bu bir LSPDFR mod tanıtım konusu değildir tam tersine bu bir megamoddur*
Selam. Şimdi konuya direkt vazırt diye dalıyoruz hazırlanın.

Crackte çalışıyor mu sorusu duymak istemiyorum. Çalışmıyor.

GTA 5 için LSPDFR modu mu istiyorsun?
Başka bir değişle fantastik polis görevleri olan bir GTA 5 modu mu arıyorsun?
O zaman bu megamod tam sana göre.
LSPDFR ne bilmiyor isen kendine bir köşe kap ve beni dinle. GTA 5 için yapılmış "Los Santos police department first response" olan LSPDFR modu bizim oyunun içerisinde bir suçlu değil de bir polis yapıyor. Bu sayede yıllardır oyunda yaptığımız suçlulukları artık bir polis NPC yerine biz polis olup diğer NPC'leri kovalıyoruz. Modun içerisinde pursuit (kovalamaca), combat (çatışma), stop the ped (ticari sağa çek!), dr*g dealers (uygunsuz şeyler satan abileri yakalama) gibi şeyler yer alıyor. Bunun dışında grafik modları, partner polis, K9 köpeği gibi say say bitmez özellikler bu megamodun içerisinde bulunuyor. Ayrıca şunu eklemeyi unutmayalım bu megamod bizim oluşturduğumuz bir liste değil tam tersine "kiko" adında yabancı bir YouTuber'in hazırladığı İngilizce mod listesinin türkçeleştirilmiş halidir. Gerekli gereksiz mod isimleri hariç her şey türkçeleştirilmiştir. Bu sayede ingilizceniz olmasa dahi bir oyuna Türkçe yama indirmiş gibi çoğu şeyi anlayabileceksiniz. Bizzat bu mod listesinin yapımcısından (kiko) izin alınmıştır kanıt aşağıda bulunuyor. E ben sizi daha bekletmeyeyim bu kadar heyecanlandırdık linki artık verelim;

Link: Kiko'nun Efsanevi LSPDFR Mod Listesi (Açık Beta)
-Çeviri zrex, the Ahmet.
İyi eğlenceler, seneye görüşürüz...
--Kanıt--

Screenshot_2.png

İngilizceniz var ise çevirebilirsiniz :)

Bu arada her mod çalışmıyor haberiniz olsun yani mod listesindeki bazı modlar oyununuzu crashleyebilir bunu göze alın eğer ki benim kullandığım mod listesini istiyorsanız alternatif olarak müsait olduğum bir zamanda kendi kullandığım mod listemi size sunabilirim ancak ne kadar sağlıklı olur bilemem çünkü hiç uzun süre oynamadım crash verir mi vermez mi sorun olur mu bilemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı