Çözüldü GTA 5 Online girebilmek için Türkçe yama nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eminio

Centipat
Daha fazla  
Öğrendiğim kadarıyla GTA 5 Online'a Türkçe yama ile girmek ban sebebiymiş, bende halihazırda hikaye modunu oynadığım için Türkçe yama indirdim. Ama aynı zamanda Online modunuda oynuyorum. Online gireceğim zaman bu Türkçe yamanın belli bir zaman için aktifleşmemesinin bir yolu var mıdır? Tamamen kaldırmaktan bahsetmiyorum sadece Online moduna gireceğim zaman.

Çözüm
OpenIV programını açıp üst menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın, açılan pencerede "ASI Loader" bölümünün yanındaki "Uninstall" tuşuna basın. Türkçe yamayı tekrar aktif etmek isterseniz aynı yerden "Install" tuşuna basabilirsiniz.
1692360538969.png

OpenIV programını açıp üst menüden "Tools" sekmesine gelip "ASI Manager"a tıklayın, açılan pencerede "ASI Loader" bölümünün yanındaki "Uninstall" tuşuna basın. Türkçe yamayı tekrar aktif etmek isterseniz aynı yerden "Install" tuşuna basabilirsiniz.
1692360538969.png

Çözüm
Eki Görüntüle 1907569

Çok teşekkürler baya ihtiyacım vardı.

Geri
Yukarı