Çözüm GTA 5 PC Fare sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bduruk

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkda da yazdığım gibi mouse çok laglı hareket ediyor (Vsync açık veya kapalı ve 40-60fps arası oynuyorum fakat 40fps'de bile 15fps hissi veriyor). Nerdeyse hareket etmiyor, yani mouse'u çeviremiyorum gibi birşey. Ne yapmam gerekiyor diye googleda araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım mouse windows modunda geçiyor diyorlar fakat ben onu seçtiğimde durum daha kötü oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Sen 2 sene sonra cevap yazmışsın ben de 2 sene sonra yazayım :) Dediğin gibi Keyboaed & Mouse kısmından çözülüyor sorun fakat bende Windows seçiliydi. RAW Input yaptım ve düzeldi. Teşekkürler :)

Madem 2'şer 2'şer gidiyoruz, 2 yıl sonra birde ben yazayım 😁. Arkadaşlar 5-10 kere oldu artık şuan aynı sorun yine var kapatmadım bile GTA'yı. Sorunum şu: Oyunu açıyorum oyuna girdiğim zaman ekranda fare görünüyor, fareyi oynattığım zaman karakterin yönü değişmiyor ve bu klavye için de geçerli. Bu sorun masa üstüne girip tekrar oyuna döndüğümde de başıma geliyor bazen. mecburen çıkıp yeniden online girmek zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu!😡

madem 2 yıldan 2 yıla yazıyoruz ben bu sorunu fivem de yaşıyorum mouse ben çevirdikten 2 saniye sonra falan çok kasarak hareket ediyor lakin bu sorun gta 5 de yok sizce sebebi nedir ve nasıl düzeltirim

Madem 2'şer 2'şer gidiyoruz, 2 yıl sonra bir de ben yazayım 😁. Arkadaşlar 5-10 kere oldu artık şu an aynı sorun yine var kapatmadım bile GTA'yı. Sorunum şu: Oyunu açıyorum oyuna girdiğim zaman ekranda fare görünüyor, fareyi oynattığım zaman karakterin yönü değişmiyor ve bu klavye için de geçerli. Bu sorun masaüstüne girip tekrar oyuna döndüğümde de başıma geliyor bazen. Mecburen çıkıp yeniden Online girmek zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu!😡

2 Sene sonradan yazıyorum, aynı sorun bende de var çözümü var mıdır sende? :D

Bende de vardı ayarlardan mouse ve klavye yerine geliyor. Orada Windows olursa kasıyor. Diğer bir tane daha var, onda da daha çok mouse çıkıyor ama directinput diye bir şey var onu seçerseniz gidiyor.
Benimki Türkçe.

Geri
Yukarı