GTA 6 2. fragman ne zaman çıkar?

GTA 6 2. Fragman Ne Zaman Çıkar?

• 2025

Oy: 23 24,2%
  • 2024

Oy: 72 75,8%

• Oy verenlerin toplamı
    95
Gta 6 ile ilgili bir resim gördüm. Oyun içi sızdırıldığı iddia ediliyor. Twitter'a Facebook'a falan yükleyince siliniyor fotoğraf. Doğruluk payı var sanırım. Görsel şu; Ekran-g-r-nt-s-2024-04-27-224318 hosted at ImgBB
Hocam bana pek gerçekçi gelmedi. Attığınız resim film sahnesi gibi bir şey. Fragmanda ki grafikle alakası pekte yok, O tarz gerçekçi yansımalar falan pek yok fragmanda. Tabii ki bilmem ama Miami gibi de durmuyor pek.

Hocam bana pek gerçekçi gelmedi. Attığınız resim film sahnesi gibi bir şey. Fragmanda ki grafikle alakası pekte yok, O tarz gerçekçi yansımalar falan pek yok fragmanda. Tabii ki bilmem ama Miami gibi de durmuyor pek.
olabilir hocam bilmiyorum. Senden önceki arkadaş bulmuş görseli zaten. İki seferde de yüklendikten sonra silinmesi ilgimi çekmişti. Ama bir şeyler sızacaksa da Rockstar'dan sızar onu biliyorum :)

olabilir hocam bilmiyorum. Senden önceki arkadaş bulmuş görseli zaten. İki seferde de yüklendikten sonra silinmesi ilgimi çekmişti. Ama bir şeyler sızacaksa da Rockstar'dan sızar onu biliyorum :)
Evet aslında silinince insan acaba gerçek mi diye düşünmüyor değil. Bakalım hayırlısı. Ama bu gidişle fragmanın eylül, kasım gibi çıkacağını düşünüyorum. Oyun için ertelenme söz konusu olabilir. Tahminler Mart, Nisan, Mayıs ise oyunun çıkış tarihi son bahara ertelenebilir diye düşünüyorum.

Daha önce GTA oynamamış biri GTA 6'yı oynamak isterse zorlanır mı? Oyun zor mu?
Zorlanmaz kankam. GTA zor bir oyun türü değil. Oyunu zor yapan şey günümüzde eğer eski serilerini oynarsan zor diyebilirsin. Mesela şu an için bitirmesi en kolay GTA oyunu GTA V'tir. Çünkü teknik ve oynanış açısından en moderni ve en oynanabiliri o. Oyununun genel olarak zorluğu yok zaten 7'den 70'e herkes oynayabilir. WASD tuşlarına ve fareye hakimsen sıkıntı yok.

Daha önce GTA oynamamış biri GTA 6'yı oynamak isterse zorlanır mı? Oyun zor mu?
Open world oyunları strateji, rts vb. gibi değil, öğrenmesi kolay. dert etmeyin o yüzden.

Zorlanmaz kankam. GTA zor bir oyun türü değil. Oyunu zor yapan şey günümüzde eğer eski serilerini oynarsan zor diyebilirsin. Mesela şu an için bitirmesi en kolay GTA oyunu GTA V'tir. Çünkü teknik ve oynanış açısından en moderni ve en oynanabiliri o. Oyununun genel olarak zorluğu yok zaten 7'den 70'e herkes oynayabilir. WASD tuşlarına ve fareye hakimsen sıkıntı yok.
1 ve 2'nin de zorlukları kamera. 😀 ayrıca basit olması çok doğal çünkü çok büyük bir kitleye hitap ediyor GTA.

Geri
Yukarı