GTA 6 PC ile eşzamanlı olarak çıkabilir

Oyun dosyalarında sızıntı sonucunda, Nvidia'nın 1080 ve 2000 serisi kartlarda testler yaptığı ortaya çıktı.
Dostum zaten oyun pc'ye gelecek gelmeyecek değil ama ilk önce konsollara gelecek. Sony ve microsoft GTA 6 için çok fazla para ödemiştir bile. Diğer rockstar oyunlarıda ilk önce konsollara geliyordu. Örnek- Gta 5 ve RDR2

Buna bende ihtimal veriyorum. Eş zamanlı çıkabilir. Online bu oyunda bir yer sahibi olacak kesin ve Online kitlesinde yüksek bir PC oyuncusu kitlesi de var. Aynı zamanda 2013'ten bu yana 10 yıl geçti. Devir değişti.

Gerçekleri söylüyorum. RDR2 PC'ye geç geldi. GTA 5 PC'ye geç geldi. Ben size Rockstar'ın önceki oyunlarından örnek veriyorum. Siz burada ağlıyorsunuz.

Şu an GTA Online de PC kitlesi küçümsenemeyecek kadar fazla. 2013'te GTA 5 çıkarken kim bekliyordu ki Rockstar'ın bu kadar para kazanacağını Online'den? RDR2 hikaye için seviliyor şu an zaten ve Online modu oynayan pek yok. Rockstar Online da bu kadar PC oyuncusu varken ve Online'den bu kadar para bulmuşken ikisine aynı anda çıkarmamaları mantıklı değil.

Şu an GTA Online de PC kitlesi küçümsenemeyecek kadar fazla. 2013'te GTA 5 çıkarken kim bekliyordu ki Rockstar'ın bu kadar para kazanacağını Online'den? RDR2 hikaye için seviliyor şu an zaten ve Online modu oynayan pek yok. Rockstar Online da bu kadar PC oyuncusu varken ve Online'den bu kadar para bulmuşken ikisine aynı anda çıkarmamaları mantıklı değil.
Hocam konsol oyunculuğuda para kazandırıyor ve Sony ve microsoft çok fazla para vermiştir ilk önce konsolla çıkması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı