GTA 6'ya en fazla ne kadar ödersiniz?

Amogaçi

Hectopat
Efsane diyebileceğimiz çoğu oyunu sırf indirime girsin diye yıllarca bekledikten sonra satın aldım. Ama bu sefer GTA 6'yı çıkar çıkmaz satın almak istiyorum. Sizce çıkış fiyatı ne olur ve sizler GTA 6'ya en fazla ne kadar para ödemeyi göze alırsınız?

80 dolar falan deniyor şu an biriktirmeye baslansa zaten 2,3 katı birikir. Başka bir yerde 150 dolar diye gördüm 150 doların üstü vermen sanırım.

500 TL. Öyle olmayacağına göre almayacağım oyunu. Ama almayacağım oynamayacağım değil 😉
500 TL bedava gibi bir şey ama imkansız çünkü şu an 200 dolar kesin bilgi olarak konuşuluyor yani Türk lirası ile bu 5.785, 48 TL. Standart versiyonu işe 100 veya 150 dolar gibi olacağı'da kesin bilgiler arasında konuşuluyor.

Efsane diyebileceğimiz çoğu oyunu sırf indirime girsin diye yıllarca bekledikten sonra satın aldım. Ama bu sefer GTA 6'yı çıkar çıkmaz satın almak istiyorum. Sizce çıkış fiyatı ne olur ve sizler GTA 6'ya en fazla ne kadar para ödemeyi göze alırsınız?
PS5 icin konusuyorum. 3500 oderim.

@AlayınaGider, ya ne kesin bilgisi? Ne sallıyorlar yine kafalarına göre? Kimse kesin bir şey diyemez, tabii ki yapmaz ama Rockstar bir yerinin keyfine gider oyunu beleş yapar istese. Veya gider 500 Dolar bile olur. Cidden çok sinirleniyorum yok o kesin bilgi bu kesin bilgi diyen herifleri görünce sosyal medyada. (Size demiyorum)

Resmi açıklama geldi mi? O halde kesin bilgi değil.

Geri
Yukarı