Çözüldü GTA FiveM gibi RP sunucularında gerçek anlamda para nasıl kazanılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atroxit

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, oyundaki donaterları falan biliyorum fakat para kazanma sistemini bilmiyorum. Ve RP yaparsak elimize gerçek anlamda bir para geçer mi sistem nasıl işliyor yoksa sadece sunucu sahipleri mi para alıyor? Birisi açıklarsa çok minettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RP yaparak para kazanamazsın sunucu sahipleri kazanır geliştirdiği scriptleri vs. donateler olsun gibi sen oyuncuyken kazanamazsın ya da yayıncısındır sunucu sahibi sana teklif verir bu kadar saat her gün sunucumda oyna sana şu kadar para veririm diye. Reklam amaclı.
RP yaparak para kazanamazsın sunucu sahipleri kazanır geliştirdiği scriptleri vs. donateler olsun gibi sen oyuncuyken kazanamazsın ya da yayıncısındır sunucu sahibi sana teklif verir bu kadar saat her gün sunucumda oyna sana şu kadar para veririm diye. Reklam amaclı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RP yaparak para kazanamazsın sunucu sahipleri kazanır geliştirdiği scriptleri vs. donateler olsun gibi sen oyuncuyken kazanamazsın ya da yayıncısındır sunucu sahibi sana teklif verir bu kadar saat her gün sunucumda oyna snaa şu kadar para veririm diye reklam amaclı.

Anladım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı