GTA Online para hilesi yapılınca ban yenir mi?

Hocam gta online`da en güvenilir hile taktiği kiddion`s mod menu bunker methoddur 0 risk çünkü oyun sizi sadece bunkerden normal birşekilde satış yaptığınızı görüyor.diğer methodların ve mod menulerin 90% civarı riskli.2 sene önce 2milyar bastım ve hala ban yemedim zaten R* online servisler ve hile koruması konusunda berbat.

Öncelikle merhaba sorum kısa olacak ama ben GTA Online de 77M falan para hilesi yaptım sadece bu başka bir şey yapmadım ve yapmayacağım da. Bundan ban yer miyim?

Eskiden yaptım. Ama eğer daha basit hileler kullanırsan yemezsin.

Bu oyunda hile yapanları ben şuna benzetiyorum. Bir film izliyorsunuz. 30. dk ya atlıyorsunuz. sonra 60. dk ya sonrada 90. dk ya atlayıp filmi bitiriyorsunuz. Adamlar önünüze çok güzel bir film koymuşlar ama yazık ediyorsunuz filme.

2 sene oluyor 600m ye yakın bastım 550 levelim. Uzun zamandır oynamasamda steamdan aldığım oyun ban yemedi. Yemezde imkansız. Yeni hileleri bilmiyorum.
Diyeceksin ki neden yaptın, eğleniyorum dostum kimseye zararım olmadan, griefing yapmadan hak yemeden. Kafama göre takılmalık yaptım. Şey yaptım 2 karakter oluşturdum biri kendi gücümle diğerinde de hileli para var. Bankadan o karaktere attım çünkü iki karakterde bankadan alabiliyor. Kullandığım bu hesapta para hilesi kalmadı mesela. Ki bunların çoğunuda (jet hileyle aydım) kendim aldım. Hatta o lamboyu (zentornoyu) kendi cebimden parayla shark kart alarak almıştım :D
Fotoğraflar 2 seneik yeniden başlayasım geldi GTA V'e

Dosya Ekleri

• indir (1).jpeg
    indir (1).jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 329
  • indir.jpeg
    indir.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 364
Son düzenleme:
Hepinize teşekkürler ban yersemde hile açmam açtıktan sonra biraz sıktı ama biraz ama sorun değil teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı