Çözüldü GTA V Perma Ban Kalkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

heyimbee

Centipat
Merhaba herkese, yaklasik bir ay once para hilesi yaptığım icin 1 ay sure zarfinda ban yemistim, acildiginda tekrar para hilesi yaptim. Perma ban yiyecegimi bilmiyordum ve 2 saat sonra perma ban yedim. Forumda biraz konulari arastirdim IP sifirlayinca veya Windows degistirince perma ban kalkiyormus diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum. Bu bani kaldirmanin bir yolu var mi acaba?

Çözüm
Hayirli ugurlu olsun.

IP sifirlamayla ya da Windows'u degistirmeyle yasaklamayi kaldiramazsiniz. Yasaklama Social Club hesabina isliyor.
Eğer Online'da açdıysanız umarım banınız kalkmaz dostum çünkü 1.de eyvallah yaptığın kötü fakat 2.kez yaptıysan bir hatayı bu artık kabul edilemez hale gelmiştir çünkü bu çok saçma bir heist 30 dakika yapamadın mı biz hilelerdem sürünüyoruz bir de utanmadan burada konuşuyosunuz.(Ohhh be içimi döktüm)

Ben oynadığım zamanlarda o kadar saat oynayıp zar zor para kasayım, heistlarda saatlerce debelenip beceremeyeyim (kendi beceriksizliğim + insanların heist sırasında oyundan çıkması sağolsun), siz hile yapın ne güzel.. Bir de konu açmış olanca dürüstlüğüyle :D

Yeni konular

Geri
Yukarı