GTA VI'da Tommi Varcetti'yi göreceğiz

GTA SA oynadığınızda serinin eski oyunlarının kahramanlarını fark etmeşsinizdir (Claude Speed, Catalina, Salvator Leone...). Bu karakterlerin sonunu hepimiz GTA SA'dan daha önce de biliyoruz. Ama esas ilgi çeken karakterler—avukat, kent poll, iki tane mekanik—bunların hepsi zamanında Tommi Varcetti'e çalışmıştı. Ama SA'da bunların hali Bigboss'larını kaybetmiş gibiydi. Bu yüzden Tommi Varcetti ölmüştür diye düşünmüştüm 18 yıldır ama şimdi GTA VI'da Vice City'nin olacağına göre o eski mavi gömlekli adamın hikayesinin devamını bu oyunda anlayabileceğiz. Ya da gerçek Tommi Varcetti'ye rastlayabileceğiz (tabii 74 yaşında olacak). Belki de hala eski yalısında yaşıyordur ve belki de ana karakterlerimizi görevlendirecek ya da kötü adam olup yeni karakterler tarafından öldürülecek. Ama yine de 23 yıldan sonra Tommi Varcetti'yi aynı şehirde görmek hepimizi çok sevindirecek! Sizinde fikirlerinizi bekliyorum🖊🖊🖊

203328F7-C2CA-4815-B904-5DFFE9FC7CDA.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Göreceğimizi sanmıyorum GTA vc ile GTA 6 aynı evrende geçmiyorlar.

Oyunlar aynı evrende geçmiyor bu yüzden Tommy Vercetti'yi GTA VI'da göremeyiz. Ayrıca Tommy'yi seslendiren aktör hayatta değil bu yüzden daha da imkansız GTA VI'da gözükmesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar aynı evrende geçmiyor bu yüzden Tommy Vercetti'yi GTA VI'da göremeyiz. Ayrıca Tommy'yi seslendiren aktör hayatta değil bu yüzden daha da imkansız GTA VI'da gözükmesi.

Bence de maksimum bir easterr egg ya da bir atıf görürüz bir söz vs ama direkt karakterin kendisi biraz zor.

Seslendirme için başka bir aktörü bulabilirler
Ne de olsa Dünyada seslendirme sanatçısı kıtlığı yok.

Seslendirme yapay zeka ile yaptırılabilir. Birebir tonu elde edebilirler bu sayede. Bu da bir seçenek olabilir. Olursa.

GTA Vice City oyunu ve Tommy Vercetti karakteri benim için özel bir yere sahip. Tommy Vercetti, GTA serisinin en sevdiğim 2 karakterinden biridir. Bu nedenle Tommy'nin, GTA VI'nın hikayesindeki birkaç ara sahnede yer almasına karşı çıkamam. Ancak ben buna pek ihtimal vermiyorum. En fazla easter egg'lerde veya hikayedeki bir kaç diyalogda atıfta bulunulabilir.

Dosya Ekleri

• GAv0FFrW4AEjvs9.jpeg
    GAv0FFrW4AEjvs9.jpeg
    188,7 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı