GTA6 hakkında düşünceleriniz neler?

aspenaX

Hectopat
Merhaba. Bildiğiniz gibi Rockstar Games salı 17.00'da GTA6'nın ilk fragmanının yayınlanacağını duyurdu. Oyun nasıl olur? Tahminleriniz neler? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası kendi açımdan çıtayı çok yükselttim, oyunda daha fazla doluluk bekliyorum açıkçası, mekanlar ve açık dünya ile daha fazla etkileşim vesaire bekliyorum. Zaten grafiklerinin iyi olacağından şüphem yok, açık dünya olayını dolu yapabilecekler mi bu kadar büyük bir haritada bunu merak ediyorum hocam.

Merhaba. Bildiğiniz gibi Rockstar Games salı 17.00'da GTA6'nın ilk fragmanının yayınlanacağını duyurdu. Oyun nasıl olur? Tahminleriniz neler? Teşekkürler.
Öyle böyle birşey olcak ki uçcak kaçcak, her eve girecez, her telefonu alacaz, her bilgisayarı toplicaz, istersek technopata girecez telefondan, hatta yolsuzluk yapcaz, tapuya gitcez, istersek İstanbul'un sefiri, istersek normal biri olarak oynicaz (!)

Ne bekledin ki üstat GTA6'dan. Standart GTA olacak. Görevleri bitir yada hile yapıp şehri patlat oyunu olacak. 5'den farkı daha detaylı olacak ve iyi olacak (tahminimdir).

Yeni konular

Geri
Yukarı