GTA6 hakkında düşünceleriniz neler?

Merhaba. Bildiğiniz gibi Rockstar Games salı 17.00'da GTA6'nın ilk fragmanının yayınlanacağını duyurdu. Oyun nasıl olur? Tahminleriniz neler? Teşekkürler.
Haritası çok büyük olsun. Grafikler güzel olsun. Yapay zeka güzel olsun. Fizikleri çok iyi olsun. Harita’nın içinde ki binaların neredeyse hepsine girip çıkabilelim.

Önerilen mevzusu başka canım, sen ne bakıyorsun ona. Adam sen bu oyunun hakkını vererek adam gibi oynamak istiyorsan enazından sistemin bu olsun kardeşim diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3050 laptop öyle veya böyle bir şekilde oynatıyor bak. 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de böyle olayın suyunu çıkaranlar var. 😅

720p mönitorde mükemmel gözükür Cities 2 bence. (3050 ile) hem ayrıca ne yapacaksınız arkadaş 60FPS'yi.

Ya gidip sen ben oynamayız zaten onu. Adamlar yapmak için yapmışlar. Seviyeyi bu kadar düşürmeye gerek yok, bence 2060'lı laptoplar bile grafikleri sonuna kadar kısıp oynatacaktır.

2060 ile mid oyantsın sıkıntı yok ama boşver zaten yeni sistem alacaktım nedeni belli oldu işte.

Evet açılıyor, ama bunu CD'ye atıp internette 10-20 dolara 'GTA 5 PS1, PS2' adı altında satmaları garip. Zamanında çok fazla vardı bundan, ve alanda vardı şaka gibi. Hala satan varsa bir şey bilmiyorum.
Mod zaten. GTA SA veya GTA 3u GTA5 özellikleri ile modlamış güzel ruslar, cinliler ve amerikan arkadaşlarımız. Aynı GTA KV gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı