GTX 1050 sistemde oyunlarda FPS artmıyor

İbrahimTunx

Decapat
Daha fazla  
Hocam selamünaleyküm öncelikle bu bilgisayara geçtiğimden beri ne kdr FPS artırma ayar dosya taktik vs. varsa hepsini denedim örneğin ilk zamanlar Valorant'ta 80-120 arası alıyordum halen aynı FiveM'de 40 60 70 arası hep aynı mesela FiveM'de pack kurmadna bakıyorum aynı yerde 70 FPS pack kuruyorum grafiği en dibe çekiyorum yine 70 hiçbir türlü FPS artmıyor sürekli drivler falan güncelliyorum olmuyor format atsam acaba bir değişiklik olur mu Windows 11 kullanıyorum, ve mesela Valorant da en düşüge çekiyorum ayarları 130 FPS en yüksekte 120 çok tuhaf.

i7 7700HQ.
GTX 1050 4 GB.
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz bunu karşılıyor zaten. Olması gereken ideal değerler. Sisteminde virüs yoksa format atsanda değişeceğini düşünmüyorum.

Sisteminiz bunu karşılıyor zaten. Olması gereken ideal değerler. Sisteminde virüs yoksa format atsanda değişeceğini düşünmüyorum.

O kadar şeye rağmen nasıl değişmez örnegin FiveM'de pack kurmadan 70FPS alıyorasam FPS pack kurup etrafın görüntüsünü kötülesitirip girdiğimde de aynı FPS Valorant'a öyle en düşük ayar orta ayar yüksek ayar ortalama aynı FPS.

O kadar şeye rağmen nasıl değişmez örnegin FiveM'de pack kurmadan 70FPS alıyorasam FPS pack kurup etrafın görüntüsünü kötülesitirip girdiğimde de aynı FPS Valorant'a öyle en düşük ayar orta ayar yüksek ayar ortalama aynı FPS.
Demekki işe yaramıyor. Çözünürlükten kısın fps artacaktır. Monitörünüz kaç hz bu arada?

Geri
Yukarı