GTX 1050 Ti Hazır Sistem Seçimi İçin Tavsiye

oguzhantukuc

Kilopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ve ağabeyler. Sistem toplama konularının çoğunda görüyorum ki, herkes fiyatların arttığından bahsediyor. Bu yüzden bazı arkadaşlar da hazır sistem almamızın daha iyi olduğunu söylüyor.
Ben bu siteden bütçeme aşağı yukarı uygun 5 tane bilgisayar buldum. Sizlerden hangisini almamın daha iyi olacağını ve hangisinin artısı nedir hangisinin eksisi nedir söylemenizi rica ediyorum. Linkleri aşağıya koyuyorum. Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dördüncü sistemi baştan eleyin önce. 7. nesil artık eskidi.
R5 yerine R3 almak mantıksız. İkinci ve beşinci de gitti.
Birinci ve üçüncü sistem arasından ben birinciyi öneririm.

Teşekkür ederim. Peki bu fiyat aralığında bu hazır sistemler yerine kendimiz bir şey toplasak nasıl olur ? Çok bir şey değişir mi ?

Peki benim yukarı koyduklarım dışarısında herhangi bir siteden bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir sistem var mıdır? Yoksa yukardakilerden birini seçmem yeterli olur mu?
Eğer bütçeyi biraz daha artırabilirseniz bu sisteme de bakabilirsiniz: Sinerji DCA570 (Emre Bozkurt PC) Ryzen 5-8GB-1TB-RX570

(Tam olarak bütçeniz nedir bilmiyorum ama tahmini 3000 TL olarak düşündüm)

Bütçeyi artıramazsanız da listenizdeki ilk modeli alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı