GTX 1050 Ti ve 144 Hz monitör uyumlu mu?

PexSon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Ben sistemime 144Hz monitör almak istiyorum fakat HDMI girişleri hakkında hiçbir bilgim yok ve uyumlu olur mu olmaz mı bilmiyorum.
Ekran kartım ASUS GTX 1050 Ti ASUS GeForce GTX1050 Ti GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Almak istediğim monitör ise bu https://www.hepsiburada.com/lg-ultr...nel-pivot-fhd-gaming-monitor-pm-HBC00003YX2Y1

Uyumlu mudur değil midir inanın hiçbir bilgim yok tek bildiğim şey dönüştürücü gerektirebileceği ama onu da nereden alabilirim bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Bir sıkıntı yok hocam kullanabilirsiniz.

Çıkışı olduktan sonra uyum diye bir şey olmaz. Kare hızına yetişemeyip yırtılma olabilir ama onun da çözümü belli. Ekran kartınızın çıkışları:
1715007258121.png

Kaynak:

Dönüştürücü falan almana gerek yok takıp kullanacaksın. G-Sync uyumu yok o kadar.

Hayır var hocam benim monitörün kutusundada AMD FreeSync yazıyordu ama desteği vardı ve bu sırf benim monitör için değil piyasadaki neredeyse tüm monitörler için geçerli ve ayrıca 1050 Ti ında G-SYNC desteği var.

Geri
Yukarı