GTX 1060 SLI 4K Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Klasik cümleleri söylüyorum:
"O kart için 4 cigolayt yeterlidir."
"1080P'de 4 cigolayt üzerine çıkmayın."
"8 cigolayt VRAM işleyebilecek bir kart değil" vs vs. :D

@BeyzaTheHuntress Biliyorsundur herhalde bunu. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik cümleleri söylüyorum:
"O kart için 4 cigolayt yeterlidir."
"1080P'de 4 cigolayt üzerine çıkmayın."
"8 cigolayt VRAM işleyebilecek bir kart değil" vs vs. :D

@BeyzaTheHuntress Biliyorsundur herhalde bunu. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk cümleniz özellikle. Yeni nesil oyunları mediumda oynuyoruz.

Bir arkadaş vardı unuttum kim olduğunu da ASUS STRİX RX 480 ile 88 derece oluyor demişti yükte. Onu okuduğumdan beri ASUS'un AMD kartlarına çok güvenmem. :D
Bende Asus kullanıyorum RX 480 ve 64 ün üzerini gördüğümü hatırlamıyorum ve bunu da genellikle 1000 RPM ile sağlıyor.
O 88 derece diyen arkadaşın kartı problemlidir veya kasa içi hava sirkülasyonu iyi değildir büyük ihtimalle.

2-3 yıl önce olsa bu konu 5. sayfadayken kilitlenir, içerik girenlerin bazıları banlanırdı. Dağılan eski moderatör kadrosundan sonra forumun her geçen gün daha da bozulduğunu görmek üzüyor...
Denedim.. Ben JaroxJamaica'yı etiketledim, yanlış hatırlamıyorsam 5. sayfada da bir yetkiliyi etiketlemişlerdi. Bu konuda ne kilitleme oldu, ne de gereksiz mesajdan ceza yiyenler..

@Silinen üye Hocam bende R9 380 ni 2 değil de 4GB olarak almış olsaydım bugün halen memnuniyetle R9 380 kullanıyordum emin olabilirsin. Rx470 de 4 değil de 8GB olarak alsaydım şuan yine aynı şekilde memnuniyetle kullanıyor olurdum.

Alt tarafı bir video belleği daha doğrusu video belleği nedeni ile oluşan darboğaz bana kaç ekran kartı değiştirtmek zorunda bıraktı görüyorsun işte :D

Hocam konu yine VRAM çatışmasına doğru gidiyor. @BERWAR'ın konusunu mahvetmiştiniz, lütfen yapmayın.:D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı