Satıldı GTX 1650 3000TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

6kaps9

Kilopat
2020 Kasım ayinda GameGaraj'dan alindi, 7 ay garantisi devam ediyor. Kazim yapildi ama 2-3 hafta kadar yaptim, pek kazancli olmadigi icin biraktim. Herhangi bir problemi yok, termal macunu Arctic MX-4 ile gecen sene haziran ayi civarinda yenilendi. Garanti belgesi, fatura ve kutusu duruyor, antistatik poseti bile duruyor. FurMark skorunu da resimlere ekledim, en fazla 72 dereceye cikti.

Fiyat 2900TL, GET ile satis yapmak istemiyorum. Kredi kartina transfer ettiginiz gun icerisinde kargolayacagim. Eger elden almak isteyen varsa Osmaniye'de yasiyorum. Fiyatlara iyice baktiktan sonra biraz dusurmeye karar verdim, bu fiyattan asagisini dusunmuyorum.
@berat3636 1 ay once alabileceginizi soylemistiniz, dusunuyor musunuz hala almayi?

Dosya Ekleri

• 6.jpeg
    6.jpeg
    164,2 KB · Görüntüleme: 59
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    258,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    223,1 KB · Görüntüleme: 43
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    194,1 KB · Görüntüleme: 41
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 44
  • 1.jpeg
    1.jpeg
    244,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 7.jpeg
    7.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 9.png
    9.png
    220,6 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Garantisi var ama geçerli değil sanırım? Hem neden garantili kartın termal bakımını yapar insanlar anlamıyorum.
Isiniyordu, 80 derecelerde geziyordu yaz ayinda. Garanti belgesindeki kosullara baktim ve bununla ilgili bisey yazmiyordu. Alicisi ile konusuyorum elden alacak.
Edit; Garanti belgesinde yazmiyordu ama internet sitesinde yaziyormus.

Garanti yok sayiyorum o zaman, yeni fiyati alacak olan kisiyle konusabiliriz. Suan bir alici var konusuyoruz.
Letgo'dan 2500TL'ye sattim arkadaslar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı