GTX 1650 Forza 4 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

şarapçı melih

Centipat
Yer
Aydın
RAM
8gb
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
i5 11th
Steam versiyonunu oynuyorum. Ultra ayarlarda çok drop yiyor. Ve 8 GB RAM var neredeyse tamamını kullanıyor. Sorun RAM'ler mi ekran kartı mı yoksa Steam optimizasyonu mu? (İşlemci i5 11th)

Evet High. İnanmıyorsan bu videoyada bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dakika :6:39.
(50-60 FPS arası dolanıyor.)
İzledim texture dışında ne varsa low'a çekmiş :D Yine de fena değil güzelmiş performansı.

Ahahahah. Evet orası biraz öyle olmuş. Eh bu ekran kartından da 3080 performansı bekleyemeyiz ya :].
Zamanında 3050 ile highda 60 alıyordum da, gtx 1650 bu kadar güçlü değildir ya diye düşündüm. O yüzden sormuştum. Haklısın 3080'i aldırmayanlar utansın

Sorun hem RAM hem ekran kartı, dropların sebebi RAM, düşük FPS'in sebebi GTX 1650. o ekran kartıyla Forza'yı ultrada akıcı oynayamazsınız.

Gerçekten boş yapıyorsun bir şey bildiğin yok GTX 1650 gayet yeterli ve güzel bir GPU.

VRAM'iniz az hocam.

Hayır VRAM gayet yeterli ve iyi sorun RAM'de GTX 1650 gayet yeterli bir GPU.

Gerçekten boş yapıyorsun bir şey bildiğin yok GTX 1650 gayet yeterli ve güzel bir GPU.

Hayır VRAM gayet yeterli ve iyi sorun RAM'de GTX 1650 gayet yeterli bir GPU.
Aynen GTX 1650 çok iyi ve yeterli bir GPU. Her oyunu yüksek grafiklerde rahat oynarsın. Tamamen haklısın 👍

Aynen GTX 1650 çok iyi ve yeterli bir GPU. Her oyunu yüksek grafiklerde rahat oynarsın. Tamamen haklısın 👍

Ben her oyunu oynatır demedim GPU'ya boş laf ediyorsun günümüzde ortalama bir GPU ama sen GPU'nun hakkını yiyorsun düşük saçma ve yetersiz görüyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı