GTX 1660S ve R5 5600 sistem ne kadar eder?

Maalesef yanlış fiyatlandırma yapmışsınız zaten işlemcinin sıfırı bahsettiğiniz rakamdan daha aşağıya satılıyor benim tahminim şu şekildeydi
İşlemci: 2000.
Ekran kartı: 3000.
Anakart: 2500.
RAM'lar toplam: 2500.
CPU cooler: 1000.
PSU: 1000.
Kendimi tam anlatamadım sanırım.
Bu fiyatlar ortalama yani bu fiyatlara satarsa 1 ay sonra satar o da piyasa yükselir diye.
Dediğim miktarların altına yani senin yazdığın fiyatlara satmalı ki satabilsin.

Maalesef yanlış fiyatlandırma yapmışsınız zaten işlemcinin sıfırı bahsettiğiniz rakamdan daha aşağıya satılıyor benim tahminim şu şekildeydi
İşlemci: 2000.
Ekran kartı: 3000.
Anakart: 2500.
RAM'lar toplam: 2500.
CPU cooler: 1000.
PSU: 1000.
Ramleri 2000 yap.

Kendimi tam anlatamadım sanırım.
Bu fiyatlar ortalama yani bu fiyatlara satarsa 1 ay sonra satar o da piyasa yükselir diye.
Dediğim miktarların altına yani senin yazdığın fiyatlara satmalı ki satabilsin.
1 ay sonra da satamaz bu parçaların çoğu uzun zamandır sabit fiyatta seyrediyor. Am5 çıktığından beri eskisi kadar am4 platforma talep yok.

Tamam da o fiyatlara ürünlerin 0 fiyatlarına bakıp yazdın mı hocam 2. el'e bakarak yazar herkes kafasına göre o dediğin fiyatlara 0'da bile çok daha iyi ürünler var.
ama adam 2. el satacak o zaman 2. el fiyatlarına bakılmalı ki ben zaten dediğim gibi yüksek sayılar verdim ki bu sayıların altına inip kendi istediği fiyata satsın.
Fiyatla satılma süresi doğru orantılı olacağı için acelesi varsa fiyatı çok indirir.
Acelesi yoksa az indirir ikimizin verdiği fiyatın ortasına satar

ama adam 2. el satacak o zaman 2. el fiyatlarına bakılmalı ki ben zaten dediğim gibi yüksek sayılar verdim ki bu sayıların altına inip kendi istediği fiyata satsın.
Fiyatla satılma süresi doğru orantılı olacağı için acelesi varsa fiyatı çok indirir.
Acelesi yoksa az indirir ikimizin verdiği fiyatın ortasına satar
Alacak adam önce 0 fiyatına bakar sonra 2. el fiyatına kardeşim bende bakıyorum 2. el ürünlere de aldığım ürünün 0'ı 3800'e varsa niye gideyim 2. elde risk edip 3500'e alayım veya o ürünün daha kalitelisi varken.

Ben satmıyorum ama arkadaş koysun kafasına göre satamayıp 2 ay sonra piyasa daha da düştüğü zaman ozaman kendi dizini döver vah fazla yukardan koydum diye 2. el piyasa analizi ile ürün fiyatı belirlenmez ona göre sahibindende 0 fiyatından daha pahalıya ürün koyan var ozaman ben o adam o fiyata koyabiliyorsa ben daha da fazlasına koyarım diyip öyle fiyat biçsin herkes.

Alacak adam önce 0 fiyatına bakar sonra 2. el fiyatına kardeşim bende bakıyorum 2. el ürünlere de aldığım ürünün 0'ı 3800'e varsa niye gideyim 2. elde risk edip 3500'e alayım veya o ürünün daha kalitelisi varken.

Ben satmıyorum ama arkadaş koysun kafasına göre satamayıp 2 ay sonra piyasa daha da düştüğü zaman ozaman kendi dizini döver vah fazla yukardan koydum diye 2. el piyasa analizi ile ürün fiyatı belirlenmez ona göre sahibindende 0 fiyatından daha pahalıya ürün koyan var ozaman ben o adam o fiyata koyabiliyorsa ben daha da fazlasına koyarım diyip öyle fiyat biçsin herkes.
biliyorum dediklerinin hepsini.
Ben o fiyatları ilana kopyala yapıştırsın diye koymadım zaten.
O fiyatların üstüne asla çıkmasın, altına inebildiği kadar insin diye yazdım.

Geri
Yukarı