GTX 550 Ti sistem Valorant kaldırır mı?

Casyx

Hectopat
Daha fazla  
İyi gunler eski bir bilgisayarim var. Intel Core i5 2130 4 cekirdek islemci 4 GB RAM eski Sapphire ekran kartim var. Ekran kartim Valorant acmiyor ikinci el GTX550 Ti alirsam Valorant açar mı? Sistemim ile dusuk ayarlarda 60 FPS oynayabilir miyim?

İyi gunler eski bir bilgisayarim var. Intel Core i5 2130 4 cekirdek islemci 4 GB RAM eski Sapphire ekran kartim var. Ekran kartim Valorant acmiyor ikinci el GTX550 Ti alirsam Valorant açar mı? Sistemim ile dusuk ayarlarda 60 FPS oynayabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video için teşekkür ederim ama video 4 yıl öncesine ait ve işlemcim aynı değil arada yine de farklar olur diye düşünüyorum sizce sistem yeterli olurmu low grafiklerde 60 fps almak için ?

Video için teşekkür ederim ama video 4 yıl öncesine ait ve işlemcim aynı değil arada yine de farklar olur diye düşünüyorum sizce sistem yeterli olur mu Low grafiklerde 60 FPS almak için?
i5 3570 ile i3 2130 Arasin'da cok buyuk fark yok.
1715015814457.png

Yeni konular

Geri
Yukarı