GTX 570 için Kaç Watt Güç Kaynağı Gerekli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İzmir'de büyük Casper store vardır diye düşünüyorum :)

Ya ben sana bi tavsiyede daha bulunabilir miyim? Bence o ekran kartını alma. Mis gibi ASUS HD 6950 al. Soğutmasıda harika. Zaten canavar gibi güç kaynağında var. Yazık Nvidia'ya para verme o kadar. Fiyatları hemen hemen aynı zaten.

Hem bakkalcı arkadaşların ekran kartını sorduklarında hayvan gibi 2 gb diyebilirsin ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu konuya Recep Baltaş el atmalı .:) Sence hangı ekran kartı?

Katılıyorum. Asus HD 6950 DirectCU II'yu o.c. ederek 6970 ayarına dahi getirirsin ve stabil çalışır.

Son zamanlarda cıkan oyunlar AMD'de sorun cıkartıyor. O yuzden kararsızım.

Hiç bir oyunun AMD/ATI ekran kartlarıyla ilgili sorunu kalıcı olamaz. Bu ya bir sürücü, ya da bir yama ile giderilir. Rage için iki adet güncelleme çıktı. Bu güncellemeleri yüklediniz mi? Ayrıca ATI ekran kartlarında sorun çıkarıyor dediğin oyun, ATI ekran kartı kullanan ve konsollar arasında en iyi görüntü kalitesine sahip XBOX 360'ta mükemmel bir performans sunuyor.

Korsan kullansanız bile -her ne kadar tasvip etmesek de maddi nedenlerden dolayı bazı kouşullarda kabul edilebilir- oyunu güncelleyebiliyorsunuz. SKIDROW'un oyun için iki adet güncellemesi mevcut ve güncellemeler 900 MB boyutunda...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı