Çözüldü GTX 660 Ti NVIDIA Shadow Play video kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MythicTRQ

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 660 Ti. Shadow Play'de video kaydetmek istedim fakat oynadığım oyun kasmazken video kasıyor izlerken.

Çözüm
Farkli bir oynatıcı derken Media Player'dan değil de Filmler ve TV uygulamasından deneyin demek istemiş bence. Bende de aynı sorun oluyordu Filmler ve TV de açınca videoyu düzelmişti.

Sorunu çözdüm.

@MythicTRQ ben de diyorum ki farklı bir program ile videoyu çalıştırmayı deneyin. Muhtemelen kullandığınız oynatıcıyla alakalı bir problem var.

NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarını performanstan dengeliye çektim düzeldi.
Farkli bir oynatıcı derken Media Player'dan değil de Filmler ve TV uygulamasından deneyin demek istemiş bence. Bende de aynı sorun oluyordu Filmler ve TV de açınca videoyu düzelmişti.

Filmler ve TV kullanıyordum zaten fakat kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sorunu çözdüm.

@MythicTRQ ben de diyorum ki farklı bir program ile videoyu çalıştırmayı deneyin. Muhtemelen kullandığınız oynatıcıyla alakalı bir problem var.

NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarını performanstan dengeliye çektim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı