GTX 660 ve R5 3600 sistem PUBG kaç FPS verir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Kaanolovski adam nasıl medium-high oynayacak?

Hocam sanırsam oynayamam. İptal ediyorum yüklemeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda Low medium ayarlarda 40 50FPS alıyor tabii 3sene oldugu için oyunun optimizasyonu kötüydü ama şimdi de oyun o zaman o kadar ağır değildi şu an ağır bir oyun.

Hocam sanırsam oynayamam. İptal ediyorum yüklemeyi.

Bence hemen iptal etmeyin deneyin beğenmezseniz silersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

@Kaanolovski adam nasıl Medium-High oynayacak?

Muadil ama daha yeni olan 750 Ti 1080p Low'da 40 FPS zor alıyor 1 sene önceki videoda, Allah bilir şimidi kaç alacak?

Birde saçma saçma beğenmedim atıyorsunuz.

Hocam bu kaynak nedir? Bir güvenilirliği var mı? İşlemci gayet yeterli oyunu tatmin edici bir seviyede oynayabilmek için. Karışık ayarlarla gayette yükseltebilir, olmadı ayar düşürür. Şimdi de ne olduğu belli olmayan videoları kaynak mı alacağız?

Hocam bu kaynak nedir? Bir güvenilirliği var mı? İşlemci gayet yeterli oyunu tatmin edici bir seviyede oynayabilmek için. Karışık ayarlarla gayette yükseltebilir, olmadı ayar düşürür. Şimdi de ne olduğu belli olmayan videoları kaynak mı alacağız?
Nasıl bir kaynak alayım ben? Birebir sistemi dizip evde denedikten sonra mı? Ben kesinlik belirtmeden low ortalama 30-40 FPS gibi diyorum tahmini ve sonuç üç aşağı beş yukarı doğru çıkıyor. Benim anlamadığım makul bir tahminde bulunmama rağmen neyi beğenmiyorsunuz? Haksız yere yapılan eleştiriler kadar sinir bozucu bir şey yok. @totyMESSİ İstiyorum aynı şey sizin için de geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı