GTX970 ve G3258 Tabanlı Sisteme 400 TL'ye PSU'lu Kasa Önerisi

Metin Yağcı

Hectopat
Daha fazla  
En fazla 400 TL, güç kaynaklı kasa önerilerinizi bekliyorum.
Not: İleride SLI yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye tam olarak Zalman Z11 NEO ve Zalman LX 600W almanızı tavsiye ediyorum. Gayet başarılı bir ikili olur. Corsair kalite bakımından oldukça iyi fakat hava sürkülasyonu vasat. :)

1400 tl'lik ekran kartına 200 tl'lik işlemci takmışsınız, bence bunu bir değerlendirin.
İşlemci overclock edilerek yüksek seviye işlemcilere kafa tutabiliyor eğer Uygun Fiyatlı Sistem Toplama Rehberi'ni izlerseniz görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oc ile performans veren bir işlemci olduğunu biliyorum fakat bakın forum 3258'den i5'e geçmek isteyenlerle dolu, bir çok kez denk geldim. Sonuç itibariyle çift çekirdekli bir işlemci ve yine söylüyorum 970'e 3258 gitmez bence. Bu işlemci ekran kartı kombinasyonu eninde sonunda upgrade ister.

Oc ile performans veren bir işlemci olduğunu biliyorum fakat bakın forum 3258'den i5'e geçmek isteyenlerle dolu, bir çok kez denk geldim. Sonuç itibariyle çift çekirdekli bir işlemci ve yine söylüyorum 970'e 3258 gitmez bence. Bu işlemci ekran kartı kombinasyonu eninde sonunda upgrade ister.
Gitmez demek yanlış o işlemci çok uzun götürmesede günümüz oyunlarında yeteceğini düşünüyorum GTX 970 gibi bir ekran kartı alabiliyorken almamak saçma olur ama dediğin gibi üzerine 130 TL daha koyup en azından İ3 4160 almak daha mantıklı olurdu ama konumuz bu değil burda PSU ve Kasa tavsiyesi yapıyoruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı