Guard'lı Steam hesabı çalınır mı?

Mr.Erkvn

Kilopat
Beni de bir arkadaşım tehdit ediyor. Bilgilerini değiştiririm giremezsin diye. Steam Guard aktif. Öyle bir şey yapabilir mi? Daha önceden şifremi bulmuştu kulağıma söyledi.

My Sony Xperia SP's send from use Tapatalk

Son düzenleyen: Moderatör:
Benide bir arkadaşım tehdit ediyor. Bilgilerini değiştiririm giremezsin diye. Steam Guard aktif. Öyle bir şey yapabilir mi? Daha önceden şifremi bulmuştu kulağıma söyledi.

Steam Guard da bir ayar vardı böyle hesaba her giriş yapılırken senin telefonuna/tabletine kod yolluyor onu girmeden şifreyi bilse dahi giremiyor onu ekleyebilirsin hesabına.

Steam Guard da bir ayar vardı böyle hesaba her giriş yapılırken senin telefonuna/tabletine kod yolluyor onu girmeden şifreyi bilse dahi giremiyor onu ekleyebilirsin hesabına.
Var zaten. Arkadaşa dedim giremezsin diye. Girmeme gerek yok bilgilerini değiştiririm sen giremezsin dedi.

Var zaten. Arkadaşa dedim giremezsin diye. Girmeme gerek yok bilgilerini değiştiririm sen giremezsin dedi.
Böyle bir şey mümkün değil içiniz rahat olsun.
Steam Guard açık olduğu sürece hasap bilgilerinizi değiştirebilecek bir hack yok. Kaldı ki bir trol asla değiştiremez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı