Güç kaynağı önerisi

belirsizz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gunlerde bir sistem aldım. İçinde Rampage 700W PSU var. Bunu değiştirmek istiyorum. Vatan Bilgisayar'dan uygun olan elektrik kesilince sistemi koruyan bir PSU varsa onerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar geçen gunlerde bir sistem aldım. İçinde Rampage 700W PSU var. Bunu değiştirmek istiyorum. Vatan Bilgisayar'dan uygun olan elektrik kesilince sistemi koruyan bir PSU varsa onerebilir misiniz?

Ekran kartın ne sistemi yazmamışsın kahin miyiz biz.

O PSU o sistemi rahat besler neden değiştirmek istiyorsunuz ileride başka bir kart mı takacaksınız.

Kusura bakma yeniyim. Ekran kartım ASUS 3060 işlemci r 5 7500 F
Bütçe nedir?
O PSU o sistemi rahat besler neden değiştirmek istiyorsunuz ileride başka bir kart mı takacaksınız.
Rampage PSU PSU değil bomba resmen. Kalitesizliğin dibi. Değiştirmek gayet doğru bir karar.

Bütçe nedir?

Rampage PSU PSU değil bomba resmen. Kalitesizliğin dibi. Değiştirmek gayet doğru bir karar.

Bütçe nedir?

Önerdiğiniz bir PSU var mı acaba?

Bütçe nedir?

Bütçem 3000'e kadar çıkabilir.

Bende aynı şekilde araştırma içerisindeyim fakat benim bütçe daha kısıtlı. Bu PSU iyidir forumları falan inceledim yorumlar gayet olumlu bu marka ve bu seride.

High Power 750W 80+ GOLD Performance GD

Attığınız iyidir fakat 3060'da kalacaksanız PSU değiştirmeniz gerektiğini düşünmüyorum ne kadar dandik olursa olsun rahat besler 550W bir PSU bile rahat besliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı