Güç Kaynağı Önerisi

166307

Kilopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
Üçünü de almayın. Seçtiğiniz güç kaynaklarının hepsi de kalitesiz. Bu PSU'lar bir gün bilgisayarı açarken duman kokuları gelmesine sebep olabilir. Alacağınız güç kaynağı en kötü bu olsun.

Arkadaşlar şu an kararsız kaldım. Güç kaynaklı kasanın iyi olmadığını anladım ve güç kaynağı olmayın bir kasa aldım. Şimdi sorun şu 3 güç kaynağından hangisini almalıyım?
Marka olarak coolormaster almanızı tavsiye derim bide kesinlikle 80+ olsun sisteminizin ne olduğunu bilmediğim için watt önerisi yapamam sistemi atarsanız watt önerisi yapabilirim

Bahsettiğiniz parçalar çok dengesiz. Siz toplamak istediğiniz bilgisayar için bütçe belirtin, ona göre bir öneri yapalım. Monitörünüz veya herhangi bir bileşen sizde mevcut mu?

O PSU'ların hepsi çöp ben 750W satıyorum 200'e almıstım birkac hafta önce ama satmaya karar verdim isterseniz uyguna veririm Aerocool marka 750W'dan gerçek 696w verebiliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı