Güldür güldür show incelemesi

Ülkemizde maalesef mizah konusu açılınca akıla gelen ilk şey genelde absürt komedi oluyor, insanların eğitim seviyesine bakınca bu normal ama gelişim açısından bakınca kötü bir şey.

Beğenmeyen kişi neden izlesin ki? Gayet yorumlanabilir bir cümle bence.

Bence bir bölüm boyunca yapılmış bütün skeçleri seyircinin beğeneceğini düşünmüyorum. İnsanların bugünlerde fazla alternatifi olmadığı için kendini eğlendirmek adına bu tarz programları izleyebilir size katılıyorum (sadece bugünlerde değil genel olarak), beğenebilir de fakat hepsini beğeneceğini de zannetmiyorum.

Bence bir bölüm boyunca yapılmış bütün skeçleri seyircinin beğeneceğini düşünmüyorum. İnsanların bugünlerde fazla alternatifi olmadığı için kendini eğlendirmek adına bu tarz programları izleyebilir size katılıyorum (sadece bugünlerde değil genel olarak), beğenebilir de fakat hepsini beğeneceğini de zannetmiyorum.
Bu kulvarda sadece ''Çok Güzel Hareketler Bunlar 1'' var benim için. Diğerleri tamamıyla vasat ve çöp programlar.

@onrcmr İnsanların gidip izlemesi kendi fikirleri zaten, dikkat ettiyseniz ona bir şey demedim, sadece bana göre mantıksız olduğunu belirttim. Ek olarak yazımın tamamını okuduysanız diğer gösterilere de ufak da olsa eleştiride bulunduğumu okuyabilirsiniz, teşekkürler.

Geri
Yukarı