Güncelleme sonrası "yüklü ses çıkış aygıtı yok" hatası

• Konuyu başlatan Whoproshenob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
W

Whoproshenob

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Orjinal Windows 8.1 industry pro kullanıyorum. Dün isteğe bağlı güncelleştirmeleri yaptığımda bu hatayı verdi. Devre dışı bırakıp açmayı veya sürücüyü silip tekrar yüklemeyi denedim işe yaramadı. Aygıt yöneticisinde AMD ve SoundMAX gözüküyor. AMD de gözükmediği için sorunun sürücüde olmadığını sanıyorum.

soundmax.png

driver.png

2. Sorunum Resimdeki güncelleştirmeler yüklenmiyor. Canımı sıkan şey ise biri 484 MB boyutunda.

update.jpg

Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son sürücü 2009 yılına ait. Tavsiyem harici bir ses kartı almanız olacaktır. Ya da Aygıt Yöneticisi üstünde bir önceki sürücüye de dönebilirsiniz.
Bir önceki sürücüye dönmeyi de denedim ama olmadı. Sorun sürücüyle alakalı değil. Güncelleme yapmadan önce çok ta güzel ses çıkıyordu.
Ama sizin yapabileceğiniz bir şey yoksa yinede zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Yüklenen güncelleştirmeyi kaldırıp dener misiniz ?
Kastettiğiniz şey Windows güncelleştirmesi ise hangi güncelleştirmeleri yüklediğimi hatırlamıyorum. Geçmişte de hiçbir şey gözükmüyor. Ama şuanda 128 tane güncelleştirme yüklü. Driver güncelleştirmesi ise onu denedim ama işe yaramadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı