Günlük kullanım için iPad veya Samsung tablet önerisi

remece

Hectopat
Günlük kullanım için (dizi/film izleme, makale okuma düzenleme, slayt hazırlama, not tutma vb.) İçin kaliteli ekranlı, uzun pil ömürlü olmasını istiyorum.

iPhone ve Apple Watch kullanıyorum. iOSa daha alışkın olsam da Galaxy Tab s9u iPad Air'e göre daha çok beğendim. AMOLED ekranı çok hoş ve yanında S Pen de veriyor.

Keyboard/stand vs. ile kullanmak yerine elde kullanımı tercih etmekteyim. S9'un diğer boyutları elde kullanım için çok büyük geldi. Ama görüntü ve çözünürlük şahane.

iPad Pro'nun görüntüsü de harika ama açıkçası o ek özelliklere ihtiyacım yok ve fiyat farkı fazla.
Bu yeni duyurulacak olan iPad serisi ekosistem olayı için beklenir mi? Yoksa S9 alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanım için (dizi/film izleme, makale okuma düzenleme, slayt hazırlama, not tutma vb.) İçin kaliteli ekranlı, uzun pil ömürlü olmasını istiyorum.

iPhone ve Apple Watch kullanıyorum. iOSa daha alışkın olsam da Galaxy Tab s9u iPad Air'e göre daha çok beğendim. AMOLED ekranı çok hoş ve yanında S Pen de veriyor.

Keyboard/stand vs. ile kullanmak yerine elde kullanımı tercih etmekteyim. S9'un diğer boyutları elde kullanım için çok büyük geldi. Ama görüntü ve çözünürlük şahane.

iPad Pro'nun görüntüsü de harika ama açıkçası o ek özelliklere ihtiyacım yok ve fiyat farkı fazla.
Bu yeni duyurulacak olan iPad serisi ekosistem olayı için beklenir mi? Yoksa S9 alınır mı?
S9 alınır hocam s10lar çıkacak temmuz ayına yakın bir zamanda yeni seriyi bekleyebilirsiniz.

Tab S9 al medya tüketimi için IPad'ler ekran oranından dolayı pek güzel olmuyor film dizi
İzlerken. Bir de AMOLED panel ve IPS panel farkı var. Tab S9 alırdım şahsen.

Tab S9 al medya tüketimi için IPad'ler ekran oranından dolayı pek güzel olmuyor film dizi
İzlerken. Bir de AMOLED panel ve IPS panel farkı var. Tab S9 alırdım şahsen.
Merhaba, ben de almayı düşünüyorum da A9+ modelini, bunlarda whatsapp, instagram vs gibi sosyal medya hesaplarımıza giriş yapabiliyor muyuz?

Hocam bir de bu tablet için klavyeli kılıf mevcut mudur? Nette biraz araştırdım ancak pek bir şey bulamadım. Bu arada tableti ailem için aldım, kullandıktan sonra kendileri buraya merak edenler için yorum ve incelememi koyacağım.

Tabletin altında klavye için pinler var ama internette satışını göremedim. Belki S9 kılıfı A9+'a oluyordur ama o da 6 bin lira. İlla klavye mouse istiyorsanız hem daha pratik hem de daha ekonomik olması adına Bluetooth'lu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı