Güvenilir borsa sitesi önerisi

emre41xw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Msi A320M-A PRO
İşlemci: AMD ryzen 5 3600
Ekran kartı: Gigabyte GEFORCE RTX3060 REV1.2 12GB
Kasa: Li Anli Lancool 205
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Güvenilir borsa hisse alım satım uygulaması arıyorum. Önerdiğiniz var mı?

Eğer işlem hacminiz düşük ve yeniyseniz bankalar olabilir. Aracı kurum olarak Gedik, Osmanlı ve Midas Yatırım tavisyelerimdir.

Merhaba arkadaşlar. Güvenilir borsa hisse alım satım uygulaması arıyorum. Önerdiğiniz var mı?

Borsa dediğin ne hocam bistten bahsediyorsan Midas ve bankanı kullanabilirsin Crypto olansa Binance TR ve Binance global.

Normal banka uygulaması ideal. Ama illa aracı kurum istiyorsanız Midas en basit ve komisyonu düşük olan aracı kurum. Üstüne amerkan borsasından da işlem yapabiliyorusunuz. Lakin halka arz katılımı olmuyor (T1 ve T2 hariç).

Normal banka uygulaması ideal. Ama illa aracı kurum istiyorsanız Midas en basit ve komisyonu düşük olan aracı kurum. Üstüne amerkan borsasından da işlem yapabiliyorusunuz. Lakin halka arz katılımı olmuyor (t1 ve T2 hariç).

Bu işlere yeni başladım aracı kurum istiyorum hisse al sat yapacağı, Midas'la başlayayım o zaman.

Hocam selam öncelikle sektörde tecrübeliyim, yeni olanlara bankalar önerilmekte ancak işlem ücretleri fazla olmakta, eğer ki ben bir yatırımcı gibi hisse alıp yıllarca elimde tutacağım diyorsanız kamu bankaları tarafında örneğin ziraattrader üzerinden aksiyon alabilirsiniz, ancak al-sat yapmak istiyorsanız, veya orta - uzun vade trade etmek istiyorsanız da bir aracı kuruma üye olmanız şart, bankalarda hisse başı alımlarda 3-7 lira arası para ödersiniz ancak aracı kurumlarda işlem hacminize göre her bin TL için 1 TL ödersiniz, ben her 10.000TL için 1TL ödemekteyim, aracı kurumum info yatırım, tradingwiev de info hesabınızla oturum açıp direkt olarak tradingwiev üzerinden işlem alabiliyorsunuz,

Uyarmak istiyorum ki bu iş dışarıdan gözüktüğü gibi özgür bir iş modeli değildir, teknik temel analiz risk ve kasa yönetimi çok iyi bilmelisiniz, ayrıca bu işin psikolojisi pek çekilecek gibi de değildir ama her şey tecrübeye göre kolaylaşacaktır.

Uyarıda bulunma sebebim borsaların popüler olduğu bu zamanlarda birçok arkadaşım uzmanlık alanımı küçümseyerek bilgisizce borsaya "hayal tüccarları." dediğimiz sırf Telegram gruplarında paylaşılan hisse ve kripto paralara göre işlemler alarak paralarından olmaları, kaybetmenizi istemem kazançlı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı