iPhone 11'de düşük güç modu pile zarar verir mi?

Hera092

Picopat
Daha fazla  
Birkaç yerde pil sağlığını düşürdüğünü duydum. Doğru mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın performansını kısarak pilin biraz daha yavaş gitmesini sağlar. Pil sağlığına etkisi yoktur.

Mantıken pil sağlığına bir etkisi yok ama neden bilmiyorum, eski IPhone'umda yalnızca bir hafta düşük güç modu kullandım ve ayda bir %1 düşen pil sağlığı o hafta %2 düşmüştü. Tesadüf olabilir.

Mantıken pil sağlığına bir etkisi yok ama neden bilmiyorum, eski IPhone'umda yalnızca bir hafta düşük güç modu kullandım ve ayda bir %1 düşen pil sağlığı o hafta %2 düşmüştü. Tesadüf olabilir.

Uzun vadeli kullanımda batarya stabilizasyonunu bozduğundan dolayı etkileniyor diye bir muhabbette var bir yandan fakat ne kadar doğru bilmiyorum.

Zorda kalmadıkça keyfi bir tık daha uzun gitsin diye açmayın. Eskittiği ile ilgili söylemleri ben de okudum ama güvenemedim tam ben hiçbir iPhone cihazımda da düşük güç modu açık dolaşmadım tam deneyimim yok o yüzden.
Her şeyiniz orijinalse adaptör, kablo vs. %20-80 arası kullanmaya özen gösterin.
Yazılım güncellemelerini bir sorun yoksa o anki sürümünüzde yapmayın. Bunlar yeterli.

Geri
Yukarı