Çözüldü Hackintosh kurulumunda disk seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba görselde olduğu gibi disk seçemiyorum.
20220210_211233.jpg

Kurulum başladı. Bir sorum olacaktı. Kurdum ve Mac'i artık açtım. Windows'ta driver falan kuruyorduk. Bunda da öyle bir şey var mı yoksa direkt kullanayım mı?

Dosya Ekleri

• 20220210_222430.jpg
    20220210_222430.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 42
Kurulum başladı. Bir sorum olacaktı. Kurdum ve Mac'i artık açtım. Windows'ta driver falan kuruyorduk. Bunda da öyle bir şey var mı yoksa direkt kullanayim mi?

Tabii ki hocam kext kurmadan kullanmak işkence olur sizin için ilk kurulumu yaptığınızda Wi-Fi kartı dahil çoğu şeyiniz çalışmayacaktır.

Bunda da sürücü işi var, ilk olarak ekran kartı sürücünüzü macOS sürümünüzle uyumlu olanını bulup kurarsınız, sonra diğer sürücüleri olmayan aygıtları tespit edip onların da kurarsınız. Kurulum bitince sürücüler için ayrı konu açabilirsiniz

Eğer sorun yaşarsanız konu açarken etiketlemeyi unutmayın hocam elimden geldiğince yardımcı olurum size.
hocam catalina için konu actım wifi kartını bir türlü tanıtamıyoruz ve şu an en cok baş belası sorunm apfs guid yapıyorum bu firmware için mac os x genişletilmiş ünlüklü seç diyor seçiyorum bu sefer yükleme kısmında apfs yap diyor ne ypsam tam tersini istiyor yardım eder misiniz

Geri
Yukarı