Hades için Türkçe Yama önerisi

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Oyuna başlayacağım ama oyuna uygun kaliteli bir Türkçe yama arıyorum, eğer Türkçe yama yoksa kaliteli bir şekilde oyunu İngilizce oynayabilirim çünkü İngilizcem var ama oyunları kendi dilimde oynamanın verdiği haz farklı oluyor.

Bu yamaya bakabilirsin genelde kaliteli çeviri yapıyorlar bazıları makine çeviri olsa da.

En son kullandığım yama buydu, bana bir eksiklik hissetirmedi. Zaten ingilizceniz yeterliyse eksik olan yerleride kendiniz tamamlamış olursunuz. Bunun dışında da Anonymousun ücretli yaması var.

@DTB @CS Relboron Teşekkür ederim ikinize de.

@CS Relboron Hocam Anonymous'un çevirisini gördüm ama tek bir oyun için o kadar para vermek istemiyorum açıkçası oyundan daha pahalı bir çeviriye sahip aralarında pek fark yoktur umarım. Siz denediniz mi hiç?

@DTB @CS Relboron Teşekkür ederim ikinize de.

@CS Relboron Hocam Anonymous'un çevirisini gördüm ama tek bir oyun için o kadar para vermek istemiyorum açıkçası oyundan daha pahalı bir çeviriye sahip aralarında pek fark yoktur umarım. Siz denediniz mi hiç?
Hades için olanı denemedim fakat farklı oyunlar için denedim gayet kaliteli çevirileri zaten birden fazla ekip var işin içinde ve çeviriler elle yapılıyor. Tek bir oyun konusuna gelince bende sizle aynı fikirdeydim, fakat aboneliği alıp diğer oyunlar için olan Türkçe yamaları da kurduğunuz zaman aboneliğinizin süresi bitsede kurduğunuz yamalar kalıyor gitmiyor sizden. Ben oynamak istediğim ve kaliteli yaması olmayan tüm oyunları birkere de toplayıp o şekilde edindim.

@DTB @CS Relboron teşekkür ederim ikinize de.

Rica ederim, Anonymous Çeviri kalitesi iyidir fena değildir fakat oyun fiyatına yama satmaları ile meşhur adamlar.:D Sinnerclown'un çevirisini dene derim beğenmezsen olmadı screen translate ile oyunu oynayabilirsin.

Rica ederim, Anonymous Çeviri kalitesi iyidir fena değildir fakat oyun fiyatına yama satmaları ile meşhur adamlar.:D Sinnerclown'un çevirisini dene derim beğenmezsen olmadı screen translate ile oyunu oynayabilirsin.
Hocam SinnerClown çevirisini beğenmezsem dediğim gibi çok şükür İngilizcem var oyunu direkt ana dilinde oynarım ama SinnerClown çevirisin çoğu kişi beğenmiş duruma göre bakacağız bakalım.

Hades için olanı denemedim fakat farklı oyunlar için denedim gayet kaliteli çevirileri zaten birden fazla ekip var işin içinde ve çeviriler elle yapılıyor. Tek bir oyun konusuna gelince bende sizle aynı fikirdeydim, fakat aboneliği alıp diğer oyunlar için olan Türkçe yamaları da kurduğunuz zaman aboneliğinizin süresi bitsede kurduğunuz yamalar kalıyor gitmiyor sizden. Ben oynamak istediğim ve kaliteli yaması olmayan tüm oyunları birkere de toplayıp o şekilde edindim.
Hocam genel olarak ben de çevirilerinin kaliteli olduğunu biliyorum ama birden fazla oyun çevirisi için almak daha mantıklı evet.

İkinize de tekrardan teşekkür ediyorum. @DTB @CS Relboron

Geri
Yukarı