Hangi fare tercih edilmeli?

300 400 ikinci el güzel fareler var ama hangisi alınır bilmiyorum. Düzgün bir şey olmazsa son sekilde 500'e cıkabilirim.
500'e çıkabilirseniz SS Prime var, sıfır.

@cansxrk mouse tekerleği acayip sorunlu kendi kendine hareket ediyor ve çok sinir edici bir ses çıkartıyor. Yazılımıda bug dolu zaten. Ben yani en kısa süre de değiştireceğim. Herkes tarafından gömülen berbat bir mouse olan G102 bile daha iyiydi.

Ses cıkarması umurumda olmazdıda hareket durumu veya yukarı cekince asağı gitme sorunları cok bozuyor hiç görmemiştim sorunu olduğunu öğrendiğim iyi oldu.

Başka bir şey var mı cok vermek istemiyorum alacağım birkaç şey daha varda ne kadar uyguna iyi bir şey alırsam o kadar iyi benim için.

Prime Plus ile arasında fiyat farkı pek yok o fiyata çıkacaksam Prime Plus alsam daha mı iyi olur değer mi fiyat farkına?

Son düzenleme:
Değecek bir farkı yok normal Prime olanı almanız daha iyi olacaktır.

Bu fiyata en iyi mouse bu galiba bir baktım da çoğunlukla bu söylenmiş ve sorunlu oldunu söyleyende görmedim. Tasarım olarak sadece biraz sade, başka bir mouse var mı diye bakıyorum.

Bu fiyata en iyi mouse bu galiba bir baktım da çoğunlukla bu söylenmiş ve sorunlu oldunu söyleyende görmedim. Tasarım olarak sadece biraz sade, başka bir mouse var mı diye bakıyorum.

Rival 3 nasıl bir mouse Prime'dan iyi mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı