Hangi internet sağlayıcısına geçilmeli?

Farukman4334

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba şu anda Türk Telekom'un 35Mbps'lik internetini kullanıyorum ramazan baslangıcından bu yana sayısız kopmalar yaşıyoruz günde artık kaç defa saymıyorum sizce ne yapmalıyım Temmuz'da taahhüdüm sona eriyor sizce devam etmeli miyim çözülürmü yoksa hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?

Merhaba şu anda Türk Telekom'un 35Mbps'lik internetini kullanıyorum ramazan baslangıcından bu yana sayısız kopmalar yaşıyoruz günde artık kaç defa saymıyorum sizce ne yapmalıyım Temmuz'da taahhüdüm sona eriyor sizce devam etmeli miyim çözülürmü yoksa hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?

Hocam hepsi kötü Türkiye'de iyi internet ben görmedim altyapım Turkcell fiber olmasına rağmen bende de kopma çok oluyor Turkcell kullanıyorum TurkNet falan iyi diyorlardı.

TurkNet en mantıklısı bugün Türk Telekom'dan çıkıp TurkNet'e geçtim.

TurkNet demekle olmuyor bu işler. Yüksek ihtimalle altyapı sorunu olabilir. Eğer altyapı sorunu ise Türk Telekom'un müdahale etmediği soruna TurkNet hiçbir şey yapamaz. Onun dışında fiyatı biraz uçuk gibi gelse de güzel bir sağlayıcı. Özellikle de 100 Mbps ve üstü internet alabiliyorsan fiyatı gayet iyi durumda. Onun dışında modem üzerinden DSL hat durumunu atmanı ve göknet üzerinden test yapar mısın?

Kablonet kullanıyorum, memnunum. Alt yapınız varsa düşünebilirsiniz.

Ben 3 kez değiştirdim fakat Brawl Stars'ta yine internet simgesi var.

Eğer altyapında sıkıntı varsa TurkNet geçsende değişmez VDSL sanırım DSL ışığı yanıp sönüyor mu internet gidince.

Ben 3 kez değiştirdim fakat Brawl Stars'ta yine internet simgesi var.

O oyunla alakalı bir durum. Eğer modemin ve internet tarifen iyiyse onunla alakalı değil. Bende eski evdeyken oynadığım zamanlar yaşıyordum. Birkaç yıldır girmediğim halde bir ara girdim ama modem değişimi de yaptığım halde fayda etmedi. Sadece o oyunda problem var zaten.

Geri
Yukarı