Hangi internet sağlıyıcısı kullanılmalı?

TurkNet ile konuşacağım 100GigaFiber interneti soracağım sokağa bir şeyler yapsınlar baglasınşar.
Öyle sen konuşunca hemen gelmiyor maalesef ne kadar çok kişi başvurursa o kadar gelme imkanı artıyor bir de o bölgedeki TurkNet kullanan kaç kişi falan var ona bakılıyor.
Apartmandakilerle konuşabilirsin en azından, mahallenizde komşuluk ilişkilerinin durumuna göre çevrendeki akranlarını da kafalayıp süreci hızlandırabilirsin

Bilip bilmeden yorum yapmayın diyorsunuz kendim kullanıyorum direk.

Normalde aynı apartmandaki diğer sağlayıcıları kullanan kişilerin internetleri idealken benim evimdeki 50 megabit Türk Telekom internetim vasat derecede kötü, kullanmasam daha iyi.

Valorant oynarken 100 pingden aşağıda genelde oynayamıyorsun. Speedtest'te 50 megabit internet sadece 17 megabit çalışıyor. Müşteri hizmetlerini arayıp söylediğimizde kendileri geldi baktı sorunu çözdük dedikten sonra sorun devam etti. Kaç defa internet kesildi.
Sorun çözüldü deyip deyip sorun devam ediyor.

Şimdi ben bilip bilmeyen mi oluyorum? Yorum yapıyorum bir bilgim var çünkü. Siz de insanların demek ki bir şey olmuş ta böyle konuşuyorlar diye düşünmenizi öneririm, mesaj yazmadan önce :D
Bende kendim kullanıyorum 100 megabit paket
Ancak ne oyunlarda ping giriyo ne de başka bir yerde sıkıntı çıkartıyor valorant 8 ping aşmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı