Hangi ISS seçilmeli?

Vallahi bilmem şu an bana vanaları kısmış galiba :D ya da diğer tüm ISS'lerde sorun var ben anlamadım bu işi?

Şu an bende TTNET deyim ve gerçekten dediğiniz gibi durum vasat ya sağ çaprazımdaki binada fiber var hub kapımın önünde oraya 40-50 metre boru döşediler kabloda döşediler hem hiltiyle kapımın önünü deldiler hem de kapımın önünde olan Hub'dan bize 3 metre kablo bile çekmediler hadi fiberi geçtim o kadar konuştum müşteri hizmetleriyle yok hep aynı laf ile geçiştiriyorlar durumu izzah etmeye çalışınca beni bir mal yerine koyup aynı şeyleri sestonlarını değiştirip seslerini yükselterek anlatıyorlar kesinlikle değiştireceğim Comnet bana yakın geldi minelicom da öyle ama müşteri hizmetleri TTNET gibi galiba çoğu kişinin isyanına bakılırsa ne yapacağımı şaşırdım kendi paramızla rezil oluyoruz. 🤬😤

Neden bahsettiğinizi anlamadım bir siteden mi bahsediyosunuz ya da söylediğiniz bilgi hangi sitedeki cevapta?

Sen bir TurkNet müşteri hizmetlerini ara sor ya. Büyük ihtimalle sistemdeki o bilgi güncel değil ya da arkadaşların dediği gibi. Direkt şöyle yapalım: Ayşegül hanım müsait iseniz arkadaşa yardımcı olur musunuz? Ben sistemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Arkadaşın altyapısı kaç Mbps destekliyor maksimum öğrenebilir miyiz? @TurkNet Destek Ayşegül

Konudan alakasız ama hızlı bir yanıt verebilecek varmı: Türk Telekom 1000MBPS fiber ücretini bilenler var mı bizim yeni eve gelmişte geçiş yapmayı düşünüyoruz ama internet sitesindeki fiyatlar hiç de güzel gözükmüyor.

Comnet uzun zamandır kullanıyorum gerçekten başarılı bir firmadır.
RTÜK tarafından yasaklanan site girişlerinde hiçbir sorun yoktur.

Eki Görüntüle 2185229
En çok bilgi veren yer burası

Bu hat değerlerine göre TurkNet'in verebilirim dediği hız doğru. Diğerleri bu değerler de 100Mbps veremez özellikle Comnet'den uzak dur.

TurkNet'teki müşteri hizmetleri süs olsun diye konmuş.

En iyi musteri hizmetleri TurkNet de tartışmaya bile açık değil bu konu. Türk Telekom'un problem çözdüğünü görmedim arkadaşın fiber arızasını 1.5 ayda çözemedi Türk Telekom, aynı altyapı da TurkNet aldırdım doğal olarak aynı arıza çıktı 2 günde çözdü TurkNet. Ve geçen destek kaydı açtım destek kaydı açılış saati 11.05, TurkNet'in beni arama saati 11.07 ve konuya hakimler. Hat değerlerim 130Mbps destekliyordu ama Türk Telekom da maksimum 49Mbps alabiliyorum diye gözüküyor, Türk Telekom müşteri hizmetlerine durumu anlatıyorum hat değerlerinden falan habersiz ne olduğunu dahi bilmiyor üstelik beni de küçümseyerek konuşuyor "benden iyi mi bileceksin" der gibi. Sonrasında TurkNet den 100Mbps istedim ilk kabul etmediler hat değerlerinin fotoğrafını attım "hattım destekliyor 100Mbps tanımlar mısınız "dedim adamlar hiç tartışmaya girmeden sabaha 100Mbps tanımladılar. Türk Telekom kendi altyapisinda maksimum 49 alırsın dediği yerde ben 95Mbps hız aldım, daha kötüsü de var "Türkiye de Türk Telekom'dan başka fiber altyapısı olan operatör yok, tek fiber altyapi sahibi Türk Telekom TurkNet 1000/1000 simetrik hizmet veremez. Türk Telekom veremiyor o hızları" diyen Türk Telekom müşteri hizmetlerini de gördüm müşteri hizmetlerini aradığınız da karşınızda kibar bir kadın var diye o müşteri hizmetleri iyi olmuyor en iyi çözüm sağlayan müşteri hizmetleri TurkNet de.

Son düzenleme:
Bu hat değerlerine göre TurkNet'in verebilirim dediği hız doğru. Diğerleri bu değerler de 100Mbps veremez özellikle Comnet'den uzak dur.

En iyi musteri hizmetleri TurkNet de tartışmaya bile açık değil bu konu. Türk Telekom'un problem çözdüğünü görmedim arkadaşın fiber arızasını 1.5 ayda çözemedi Türk Telekom, aynı altyapı da TurkNet aldırdım doğal olarak aynı arıza çıktı 2 günde çözdü TurkNet. Ve geçen destek kaydı açtım destek kaydı açılış saati 11.05, TurkNet'in beni arama saati 11.07 ve konuya hakimler. Hat değerlerim 130Mbps destekliyordu ama Türk Telekom da maksimum 49Mbps alabiliyorum diye gözüküyor, Türk Telekom müşteri hizmetlerine durumu anlatıyorum hat değerlerinden falan habersiz ne olduğunu dahi bilmiyor üstelik beni de küçümseyerek konuşuyor "benden iyi mi bileceksin" der gibi. Sonrasında TurkNet'den 100Mbps istedim ilk kabul etmediler hat değerlerinin fotoğrafını attım "hattım destekliyor 100Mbps tanımlar mısınız "dedim adamlar hiç tartışmaya girmeden sabaha 100Mbps tanımladılar. Türk Telekom kendi altyapisinda maksimum 49 alırsın dediği yerde ben 95Mbps hız aldım, daha kötüsü de var "Türkiye de Türk Telekom'dan başka fiber altyapısı olan operatör yok, tek fiber altyapi sahibi Türk Telekom TurkNet 1000/1000 simetrik hizmet veremez. Türk Telekom veremiyor o hızları" diyen Türk Telekom müşteri hizmetlerini de gördüm müşteri hizmetlerini aradığınız da karşınızda kibar bir kadın var diye o müşteri hizmetleri iyi olmuyor en iyi çözüm sağlayan müşteri hizmetleri TurkNet de.

Hocam bende tam tersi oldu TurkNet yüzünden 1,5 ay internetsiz kaldım Türk Telekom'a tekrardan geçince adamlar 5 saatte sorunu çözdü.

Hepsi ayni alt yapıyı kullanıyor ben hangisi daha ucuzsa hemen ona geçiyorum ilk Türk Telekom kullandım o zam yiyince turknet geçtim sonra millenicom oda zam yiyince netspeed kullandım ondanda memnundum onada zam geldi şimdi gibirnet kullanıyorum hem çok sade ve kolay karmaşık hiçbirsey yok toplamda 3 paketi var akarı kokarı yok miss gibi mobil uygulamasida cagri merkezide süper özellikle müşteri hizmetleri çok kibar ve abin ablan gibi konuşuyor ezber konuşmuyorlar o yüzden çok fark etmez

En iyi musteri hizmetleri TurkNet de tartışmaya bile açık değil bu konu. Türk Telekom'un problem çözdüğünü görmedim arkadaşın fiber arızasını 1.5 ayda çözemedi Türk Telekom, aynı altyapı da TurkNet aldırdım doğal olarak aynı arıza çıktı 2 günde çözdü TurkNet. Ve geçen destek kaydı açtım destek kaydı açılış saati 11.05, TurkNet'in beni arama saati 11.07 ve konuya hakimler. Hat değerlerim 130Mbps destekliyordu ama Türk Telekom da maksimum 49Mbps alabiliyorum diye gözüküyor, Türk Telekom müşteri hizmetlerine durumu anlatıyorum hat değerlerinden falan habersiz ne olduğunu dahi bilmiyor üstelik beni de küçümseyerek konuşuyor "benden iyi mi bileceksin" der gibi. Sonrasında TurkNet'den 100Mbps istedim ilk kabul etmediler hat değerlerinin fotoğrafını attım "hattım destekliyor 100Mbps tanımlar mısınız "dedim adamlar hiç tartışmaya girmeden sabaha 100Mbps tanımladılar. Türk Telekom kendi altyapisinda maksimum 49 alırsın dediği yerde ben 95Mbps hız aldım, daha kötüsü de var "Türkiye de Türk Telekom'dan başka fiber altyapısı olan operatör yok, tek fiber altyapi sahibi Türk Telekom TurkNet 1000/1000 simetrik hizmet veremez. Türk Telekom veremiyor o hızları" diyen Türk Telekom müşteri hizmetlerini de gördüm müşteri hizmetlerini aradığınız da karşınızda kibar bir kadın var diye o müşteri hizmetleri iyi olmuyor en iyi çözüm sağlayan müşteri hizmetleri TurkNet de.

Çok goğru söylemişsin dostum. TurkNet'i bilmem ama Türk Telekom çok berbat gerçekten müşteri hizmetleri sizin de dediğiniz gibi süs diye konmuş. Bir de saygı denen bir şey yok, biraz konuyu açsan ses tonları değişiyor. Gerçekten durum vahim, bana da 44 Max diyorlar. Şimdi TurkNet de bana 34 diyor, o yüzden Comnet düşünüyorum ama olmaz diyorsun. TurkNet'i arasam, yardım istesem 100Mbps diye düzeltirler mi?

Hepsi ayni altyapıyı kullanıyor ben hangisi daha ucuzsa hemen ona geçiyorum ilk Türk Telekom kullandım o zam yiyince TurkNet geçtim sonra Millenicom oda zam yiyince Netspeed kullandım ondanda memnundum ona da zam geldi şimdi GIBIRNet kullanıyorum hem çok sade ve kolay karmaşık hiçbir şey yok toplamda 3 paketi var akarı kokarı yok miss gibi mobil uygulamasida cagri merkezide süper özellikle müşteri hizmetleri çok kibar ve abin ablan gibi konuşuyor ezber konuşmuyorlar o yüzden çok fark etmez.

Sen çok şanslıymışsın, altyapı ile problemi olmayan insana hepsi iyi gelir be abim :)

Geri
Yukarı