Hangi konsol alınmalı?

Bu dönemde en mantıklısı Xbox almak ama ben konsol alacak olsaydım her ikisini de alırdım. Canım God Of War mı oynamak istiyor, geçerim PlayStation'a oyunumu oynarım. Ya da Forza mı oynayacağım, geçerim Xbox'a Forza'mı oynarım. Ama işte herkesin maddi durumu bunları düşündürtmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox seris s hem güncel hem Game Pass avantajı hem de teknoloji ile ve Türkiye pazarında rakipsiz(sıfır olarak) kesinlikle sizi 7 8 yıl rahat idare edebilecek konsoldur.
PlayStation God of War'ı Xbox Game Pass'e çıkartacağını öğrendiğimde bayağı uzaklaşmıştım PlayStation'a.

God of War'ın Game Pass'e geleceğini nerede gördünüz?

Merhabalar öncelikle
Yakın zamanda oyun konsolu almayı düşünüyorum ama kafamda bazı sorular var.
Daha önce konsol kullandım ama kendime ait bir konsolum olmadı, pek bilgili değilim.
Elimde kendimi idare edecek normal ve ortalama oyunlara yeten bir bilgisayarım var (LoL, Far Cry 3 ve benzeri oyunları akıcı oynatıyor pek oynamasam da).
1-) Konsoldan pek bir beklentim yok. Forza Horizon, PES veya FIFA, Mortal Combat, GTA 5, Minecraft, Apex gibi oyunlar oynayacağım. Belki dikkatimi çeken oyunlar olursa bakarım.
2-) PS'ye özel oyunlar Xbox'ta yok vs gibi şeyler kafamı karıştırıyor.
3-) 1920x1080 çözünürlükte oynayacağım.
4-) Seçenekler şunlar: Xbox One, Xbox One S, PS4 ve fiyatı uğraşıp halledersem Xbox One X ya da PS4 Pro.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Bence PS 4 Pro almalısın ama YouTube'da fılan iyice araştır öyle al.

Merhabalar öncelikle
Yakın zamanda oyun konsolu almayı düşünüyorum ama kafamda bazı sorular var.
Daha önce konsol kullandım ama kendime ait bir konsolum olmadı, pek bilgili değilim.
Elimde kendimi idare edecek normal ve ortalama oyunlara yeten bir bilgisayarım var (LoL, Far Cry 3 ve benzeri oyunları akıcı oynatıyor pek oynamasam da).
1-) Konsoldan pek bir beklentim yok. Forza Horizon, PES veya FIFA, Mortal Combat, GTA 5, Minecraft, Apex gibi oyunlar oynayacağım. Belki dikkatimi çeken oyunlar olursa bakarım.
2-) PS'ye özel oyunlar Xbox'ta yok vs gibi şeyler kafamı karıştırıyor.
3-) 1920x1080 çözünürlükte oynayacağım.
4-) Seçenekler şunlar: Xbox One, Xbox One S, PS4 ve fiyatı uğraşıp halledersem Xbox One X ya da PS4 Pro.

Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu sorunun cevabı tamamen hangi oyunları oynamak istersiniz sorusunda saklı.
Game Pass'deki oyunlara bakın ben bunlara oynarım derseniz Xbox alın.
Yok ben GoW GoT TLOU2 Uncharted serisi gibi gibi oyunlar oynarım derseniz PS almanız mantıklı.

Xbox seris s hem güncel hem Game Pass avantajı hem de teknoloji ile ve Türkiye pazarında rakipsiz(sıfır olarak) kesinlikle sizi 7 8 yıl rahat idare edebilecek konsoldur.

God of War'ın Game Pass'e geleceğini nerede gördünüz?

Dalmışım bilgisayara çıkartılacağını demek istemiştim :D yorgunum projem var diye ayaktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı