Hangi konsolu kullanıyorsunuz?

Güzel üçlüymüş 🙂 Peki emulatör eskiden kullandığınız Nintendo'ların yerini tutuyor mu?
Valla bilgisayarda Wii, Gamecube, Gameboy Advanced oyunlarının çoğunu 4K upscale edip bile oynayabiliyorum. O yüzden çok daha iyi oldu. (Gameboy 4K olmuyor tabii) Bir de istediğim oyunu kolaylıkla açabilmek çok daha rahat.

PS2'yi de ekledim oraya ama o işlevsiz kaldı PS3 varken.

Valla bilgisayarda Wii, Gamecube, Gameboy Advanced oyunlarının çoğunu 4K upscale edip bile oynayabiliyorum. O yüzden çok daha iyi oldu. (Gameboy 4K olmuyor tabii) Bir de istediğim oyunu kolaylıkla açabilmek çok daha rahat.

PS2 kısmını şuan fark ettim. Ben de PS2 oyunlarını PS3'te oynuyorum. Oynayacağımdan değil de koleksiyon amacıyla bir tane PS2 alabilirim ben de.

Vallahi bilgisayarda Wii, GameCube, gameboy Advanced oyunlarının çoğunu 4K upscale edip bile oynayabiliyorum. O yüzden çok daha iyi oldu. (gameboy 4K olmuyor tabii) bir de istediğim oyunu kolaylıkla açabilmek çok daha rahat.

Vallahi PC'de o rahatlık olsa dahi elde oynamanın tadı bir ayrıdır sırf o yüzden DS ya da switch almayı düşünüyorum. Tek el konsolum PSP'ydi o da rahmetli oldu.

PS2 kısmını şuan fark ettim. Ben de PS2 oyunlarını PS3'te oynuyorum. Oynayacağımdan değil de koleksiyon amacıyla bir tane PS2 alabilirim ben de.
Boş boş bir kenarda duruyor açıkçası. Oyun oynamak da çok zordu onda. USB belleğe atıp oynuyordum, bazen açıyordu bazen açmıyordu. Çok sinir bozucu, tavsiye etmem. Ama bir köşede durabilir isterseniz :D

Geri
Yukarı