Hangi Metin2 Client'inin sorunlu olduğu PID numaralarıyla nasıl belirlenir?

CooLShadoow

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar gördüğünüz gibi birden fazla 17 tane metin2client.exe açık ve hepsinin pid numarası farklı bazen EXE'lerden biri bugda kalıyor donuyor oyuna girmiyor vs ve doğal yollarla oyun içerisinden kapatmamız mümkün olmuyor. Oyunu kapatmadan Gameforge Client'ten tekrardan açmamız zülüm oluyor istemci hatası veriyor falan ve durum kısmında çalışıyor gözüktüğü için hepsi hangisinin hatalı pencere olduğunu bulmam gerçekten beni sıkıntıya sokuyor özellikle 16 Client'le boos keserken biri bugda kalıyor ve hangisi olduğumu bulamıyorum ve tekrardan o oyundan düşen hesabı bulup onu açmam gerekiyor ve eski Client kapanmadığı için istemci hatasıyla karşılaşıyorum.

Defalarca kez benim sizlerden fikrinizi almak istediğim konu ise Afterburner gibi pencere üzerinde bilgiler gösteren ama odağımız "pid" numarası bunu gösterecek bir eklenti program veya bir öneriye ait fikriniz varsa veyahut başka bir tavsiye verebilecek bellek kısmında kullanılan belleklerden denedim.

Afterburner ayarlarından Görev Yöneticisi ile Afterburner'de pencerenin kullandığı RAM miktarıyla aynı miktarlar tutmuyor bu yüzden RAM bellek miktarı fasafiso oldu başka tavsiyeniz varsa dikkate alacağım yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi Sosyaller.

metin2 pid.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar gördüğünüz gibi birden fazla 17 tane metin2client.exe açık ve hepsinin pid numarası farklı bazen EXE'lerden biri bugda kalıyor donuyor oyuna girmiyor vs ve doğal yollarla oyun içerisinden kapatmamız mümkün olmuyor. Oyunu kapatmadan Gameforge Client'ten tekrardan açmamız zülüm oluyor istemci hatası veriyor falan ve durum kısmında çalışıyor gözüktüğü için hepsi hangisinin hatalı pencere olduğunu bulmam gerçekten beni sıkıntıya sokuyor özellikle 16 Client'le boos keserken biri bugda kalıyor ve hangisi olduğumu bulamıyorum ve tekrardan o oyundan düşen hesabı bulup onu açmam gerekiyor ve eski Client kapanmadığı için istemci hatasıyla karşılaşıyorum.

Defalarca kez benim sizlerden fikrinizi almak istediğim konu ise Afterburner gibi pencere üzerinde bilgiler gösteren ama odağımız "pid" numarası bunu gösterecek bir eklenti program veya bir öneriye ait fikriniz varsa veyahut başka bir tavsiye verebilecek bellek kısmında kullanılan belleklerden denedim.

Afterburner ayarlarından Görev Yöneticisi ile Afterburner'de pencerenin kullandığı RAM miktarıyla aynı miktarlar tutmuyor bu yüzden RAM bellek miktarı fasafiso oldu başka tavsiyeniz varsa dikkate alacağım yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi sosyaller.

Eki Görüntüle 2163425

Dostum ekran kararma sorunu değil mi bende oynuyorum MT2 mecburen 5 6 tane açmak zorunda kalıyorum :D çift tıkladıgında açıldıgını biliyorum.

Metin2'de etrafı çevirip alta aldığın zaman hep o şekilde kalıyordu AFK bırakacağım zaman öyle yapıyordum bir sorun olmuyordu yoksa dediğin gibi açmaya çalıştığında Client çökmüş siyah ekran gösteriyor.
Ayrıca açtığın Client'lerin pıd numarası sürekli değişiyor mu sırasıyla açarken nickleriyle birlikte kayıt etsen hangisinde sorun olduğunu bulabilirsin diye düşünüyorum.

Dostum ekran kararma sorunu değil mi bende oynuyorum MT2 mecburen 5 6 tane açmak zorunda kalıyorum :D çift tıkladıgında açıldıgını biliyorum.

Çift tıklama diye bir mantık yok ki sen PvP sunucularından bahsediyorsun sanırım şu anda çalışma mantığı TR official sunucusunda farklı şekilde işliyor konuyla alakası yok cevabının

Metin2'de etrafı çevirip alta aldığın zaman hep o şekilde kalıyordu AFK bırakacağım zaman öyle yapıyordum bir sorun olmuyordu yoksa dediğin gibi açmaya çalıştığında Client çökmüş siyah ekran gösteriyor.
Ayrıca açtığın Client'lerin pıd numarası sürekli değişiyor mu sırasıyla açarken nickleriyle birlikte kayıt etsen hangisinde sorun olduğunu bulabilirsin diye düşünüyorum.

Tek tek not etmek saçma benim problemim çok farklı bir olay zaten oyunları alta almıyorum sürekli aktifler karaktere alıyorum farm yapmadığım sürelerde açıkken donma takılma vs yaşamıyorum zaten Client çökmeleri karakterdeyken eli havada kalıyor vs bu tip problemlerde Client kapanmıyor istediğin kadar sağ üstünde X işaretine tıkla yok kapanmıyor kapanmadığında çıkmaza giriyoruz zaten yeniden Client aç istemci hatası versin sonra kapat tekrar hata versin bu böyle 5dk zaman kaybettiriyor ama zaman kıymetli benim için o Client'i Görev Yöneticisi'nden bulsam zaten kapatırım ama 17 tane açıkken doğrusunun hangisi olduğunuda bulmak zor yani pid numaraları görsek her Client'in ayrı ayrı üzerlerinde o zaman çözmüş oluruz problemi bence var öyle bir program ama biz bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı