Hangi okula,hangi bölüme gitmeliyim?

Ben veri tabanı okuyorum, mantık zayıfsa çok yönlü düşünme konusunda sıkıntıların varsa veri tabanına gidipte bu meslekten nefret etme. Ama ben tasarımı severim dersen webe gidebilirsin. Orda da programlama var basit seviyede. Teknik servise gidersen bu sitedeki gibi donanım toplatmayacaklar sana bundan emin olabilirsin. Zira kendi okulumdan örnek vereyim okuldaki tüm parçalar 7-8 yıllık. Taktığımız ramlar ya DD2 ya SD Ram durum o kadar vahim yani. Ağırlıklı olarak baskı devre ve bozuk olan donanım kartlarını yapıyor teknik servistekiler.

Aynen hocam bir de çok yanlış ögretiyorlar örnek : Hoca onboard'dan görüntü almayı anlatıyor ve diyorki ekran kartını anakartın içine gömmüşler diyor adama bak ya nereye gömmüşler diyorum içine bir yere diyor. :mad:

Aynen hocam bir de çok yanlış ögretiyorlar örnek : Hoca onboard'dan görüntü almayı anlatıyor ve diyorki ekran kartını anakartın içine gömmüşler diyor adama bak ya nereye gömmüşler diyorum içine bir yere diyor. :mad:
Ancak modülden anlatıyorlar. Allahtan bizim hocamız bu işlerden anlıyordu da bişeyler öğrendik.

Ben EML okuyorum 11'e geçtim bilgisayar bölümündeydim şimdi dal seçmemiz gerekiyormuş. Lanet olsun hangi dalı seçmeliyim ? Kafam karıştı şimdi ben teknik servis istiyorum hocalar veritabanı seç diyor. :mad:
Veritabanı okudum, kesinlikle en kolay bölüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı