Hangi operatör/tarifeyi kullanıyorsunuz?

Bütçe
0-100

kontrgt

Picopat
Yer
İstanbul
Herkese merhabalar,

Yakın tarihte taahhüt bitmesiyle çözüm arayışında olduğum konudur.
Ülkemizin ekonomik durumu malumunuz haliyle bir şeyleri ufak ufak kısmak durumundayız.
Hem benim hem diğer arkadaşlarında faydalanması adına sizden bazı bilgiler talep ediyorum.

Kullandığınız operatör nedir?
Kullanım özellikleri (GB, dk, SMS) nelerdir?
Ekstra sağladığı bir ayrıcalık var mı?
Fiyat olarak ne ödüyorsunuz?

Herkese ilgisinden ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhabalar,

Yakın tarihte taahhüt bitmesiyle çözüm arayışında olduğum konudur.
Ülkemizin ekonomik durumu malumunuz haliyle bir şeyleri ufak ufak kısmak durumundayız.
Hem benim hem diğer arkadaşlarında faydalanması adına sizden bazı bilgiler talep ediyorum.

Kullandığınız operatör nedir?
Kullanım özellikleri (GB, dk, SMS) nelerdir?
Ekstra sağladığı bir ayrıcalık var mı?
Fiyat olarak ne ödüyorsunuz?

Herkese ilgisinden ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Vodafone kullanıyorum 750dk 10GB 1000 SMS ancak hiç memnun değilim hiç bir yerde çekmiyor ve mobil veriyi kullanamıyorum bile.

Vodafone Red de Limitsiz Redli tarifesini kullanmaktayım, 12+12 sistemi ile, ikinci 12.ay da 182₺ olarak kullanmaya devam edeceğim, şuan 172,37₺ olarak kullanım sağlamaktayım.

Almanya vs 23 Vodafone ülkesini sınırsız bir şekilde, Türkiye de normal bir numara gibi arayabiliyorum, faturaya yazmıyor, ayrıca internetimi istediğim kadar paylaşım yapabiliyorum, her cihaz ile.

Screenshot_20211213-161900~2.png
Screenshot_20211213-161849~2.png
Screenshot_20211213-161840~2.png

Evinde internet muhtemelen vardır. Sadece dakika için kullanacaksan ve mobil data senin için çok önemli değilse Vodafone tavsiye edebilirim. Tarife ücretleri diğerlerine göre genellikle daha uygundur.

Selfy yeni sosyal 750 dakika 500 SMS 20 GB + YouTube Facebook Instagram Twitter sınırsız. fiyatı normalde 74 lira ama kapandı tarife.

Vodafone olay 20 GB faturasız; 20 GB cepten internet, 750 dakika, 1000 SMS 55 TL.

Ayrıca ek olarak 25 TL'ye sınırsız YouTube paketi ve 32 liraya da sınırsız sosyal Pass (Instagram-Facebook-Twitter) paketi alacağım.

Sınırsız sosyal Medya'lı tarife 102 liraya denk geliyor. Faturasız için güzel fiyat çünkü bunun gibi tarife Turkcell'de yok, Türk Telekom'da var ama Türk Telekom mobil için vasat. Geriye Vodafone yani fiyat/performans operatör kalıyor.

Red tarifeler hem 12 ay taahhütlü ve pahalı, bu tür faturasız paket kombinasyonu yapmak daha sağlıklı.

Geri
Yukarı