Hangi operatöre geçilmeli?

VolantMito

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD RTX 3050
Merhaba. Benim Türk Telekom'da paketim var 147 TL 15 GB 250 SMS 250 dk bu bana yetiyor ama beni aradılar sözleşme bitiyor diye ve en ucuz 290 TL 20 GB 1000 dk 250 SMS bu bana çok pahalı geldi. Öğrenciyim uygun ve GB ortalama olsa iyi olur hangi operatöre geçilmeli?

Vodafone ucuz ama leş. Gerçi eski ucuzluğu da kalmadı, 13GB internetli paketimi 280 lira yaptılar Turkcell’e geçtim. Turkcell’den memnunum şahsen, Vodafone çekmiyordu.

Merhaba. Benim Türk Telekom'da paketim var 147 TL 15 GB 250 SMS 250 dk bu bana yetiyor ama beni aradılar sözleşme bitiyor diye ve en ucuz 290 TL 20 GB 1000 dk 250 SMS bu bana çok pahalı geldi. Öğrenciyim uygun ve GB ortalama olsa iyi olur hangi operatöre geçilmeli?
Ben Vodanfoneden, Türk telekom geçtim. 20 GB 500 DK 220 TL, Öğrenci. Vodafone leştir.

Çekim gücü yüksek olsun diyorsanız Turkcell ama pahalı. Ucuz olsun diyorsanız Vodafone ama çekmiyor. Orta fiyatlı olsun ve orta yollu çeksin diyorsanız Türk Telekom öneririm.

Arkadaş kaliteli bir operatör aramamış uygun bir operatör istemiş ama dandik olduğu konusunda haklısınız desem yanlış olmaz.

İstanbuldayım hocam bir bayramda erzincana gideceğim. Kuzenin vardı Vodafone kendisi kullanırken iyi ama bana paylaştığında 400KB veriyordu.

Çekim gücü yüksek olsun diyorsanız Turkcell ama pahalı. Ucuz olsun diyorsanız Vodafone ama çekmiyor. Orta fiyatlı olsun ve orta yollu çeksin diyorsanız Türk Telekom öneririm.

Selfy, Prime var onlar tam olarak ne oluyor?

Ben vodanfoneden, Türk Telekom geçtim. 20 GB 500 DK 220 TL, öğrenci. Vodafone leştir.

Annemin üzerine aldık benim üzerime vermediler.

Geri
Yukarı