Çözüm Hard Truck: 18 wheels of Steel, dorselerin üzerindeki yazılar gözükmüyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alfm34

Hectopat
Yer
Memleket
Daha fazla  
Geçen hafta, biraz nostalji yapmak için hard Truck: 18 wheels of Steel oynamaya karar verdim, oyun sorunsuz açıldı fakat ilk yükümü almaya gittiğimde dorselerin üzerindeki yazıların gözükmediğini fark ettim. Çözünürlüğü değiştirdim düzelmedi, birkaç grafik ayarı yaptım yine düzelmedi. Ben de oyunun linkinin verildiği YouTube videosuna gittim ve yorumlara bakmaya başladım, birkaç kişi daha bu sorunla karşılaşmış fakat herhangi bir cevap yazılmamış. Ben bu sorunu çözdüm ve bunu nostalji yapmak isteyip de bu sorunla karşılaşanlara sunuyorum.
Aslında çözüm çok basit, sorunun çözünürlükle alakası yok, istediğiniz çözünürlükte deneyin sorun çözülmeyecektir. Sorun DirectX'te oyunu başlatmadan önce karşınıza çıkan ayar menüsünde DirectX yerine OpenGL'yi seçerseniz sorun çözülmüş olur.

Dosya Ekleri

• HARD TRUCK 18 WHEELS OF THE STEEL NASIL İNDİRİLİR (2019) - YouTube - Google Chrome 2.03.2021 1...png
    HARD TRUCK 18 WHEELS OF THE STEEL NASIL İNDİRİLİR (2019) - YouTube - Google Chrome 2.03.2021 1...png
    84,6 KB · Görüntüleme: 62

Geri
Yukarı