Giyim Harley-Davidson Erkek Bot 1924 TL!

Kesinlikle önermiyorum. Hepsiburada bu kampanyayı uzun süredir, aralıklarla yapıyor. Gönderilen ürünlerin birçoğunun kalitesi oldukça düşük, defolu. Ayrıyeten son zamanlarda direkt olarak Harley-Davidson'ın ürünleri vasat seviyede.

Kesinlikle önermiyorum. Hepsiburada bu kampanyayı uzun süredir, aralıklarla yapıyor. Gönderilen ürünlerin birçoğunun kalitesi oldukça düşük, defolu. Ayrıyeten son zamanlarda direkt olarak Harley-Davidson'ın ürünleri vasat seviyede.
Cat nasıl hocam?

Cat nasıl hocam?
Cat ve Harley Davidson markasını Türkiye’de yeşil kundura üretiyor. Geçen sene harley aldım büyük geldi topuğu çok sertti ve topuğu vuruyordu. Bu gün Cat aldım oda büyüktü ve tabanı aynı derece rahatsızdı. 43 numarasını sipariş ettim 44’ü iade edeceğim.

Geçen sene harley aldım büyük geldi topuğu çok sertti ve topuğu vuruyordu.
Bana gelen Harley'in kalıpları farklı. Sol normal, sağ neredeyse bir numara ufak. Hepsiburada'ya yazdım iade hakkım dolmadan, 10 gün sonra cevap verdiler destek kaydı oluşturduk diye. Destek kaydına da 1 hafta sonra iade süreniz dolmuş bir şey yapamayız deyip kapattılar.

1.5 senedir Hepsiburada kullanmıyorum, önermiyorum da kimseye. 1.000 TL'yi müşteriden daha değerli görüyorlar.

Geri
Yukarı