Hatred oyunlarda 0xc00007b hatası

ManiacKiller

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Supervisor
Öncelikle konunun yeri burası mıdır emin değilim. Ancak benzer konular olduğu için buraya açıyorum. Eğer yanlış yere açtıysam yönetici arkadaşlar uygun yere taşırsa sevinirim. Ayrıca benzer konular mevcut farkındayım. Oradaki çözüm yöntemleri işime yaramadığı için bu konuyu açma gereği duydum. Saygılar...

Bazı oyunlarda 0xc00007b hatası almaktayım. Artık sinir bozucu bir hal almaya başladı .
Görsel bu şekildedir:

91563246145629006831.png

İnternet'teki bu hata için mevcut çözüm yöntemlerinden bulabildiklerimin hepsini denedim.
Orijinal Windows 7 - 64 bit kullanmaktayım. Windows güncellemelerinin hepsi yapılmış durumda.

Bu hatayı en son Hatred isimli oyunda aldım, önceki oyunların tam ismini hatırlamadığım için yazamıyorum. Genellikle bu tip küçük oyunlarda bu hatayı alıyorum. Büyük oyunlarda herhangi bir problem yaşamıyorum. Gördüğüm kadarıyla genelde GTA 5'de bu hatayı veriyormuş ama ben denemediğim için bilemeyeceğim.

Denediğim çözüm yöntemleri:
  • Directx güncellemesi
  • Microsoft visual c++ güncellemeleri
  • System 32 ve SysWOW64 klasörlerine şu dll'leri atmak:
  • D3DCompiler_43.dll
  • D3DX9_43.dll
  • d3dx11_43.dll
  • kernel32.dll
  • KernelBase.dll
  • msvcp100.dll
  • ntdll.dll
  • xinput1_3.dll

Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemediğiniz çözüm yöntemleri:
  • Windows 8.1 kurmak.
  • DWI raporu vermek.
Sorunun kesin nedenini anlamadan DLL dosyası atarsanız sorun daha da çözülmez hale gelir. Öte yandan Windows 7 teknik desteğimiz yok. 8.1 kurun, hata alırsanız DWI raporu paylaşın.

Windows 8.1 korsan kullanmak istemiyorum. Orijinal alacak durumum da yok şuanda. Windows 7 için çözüm öneriniz yok mudur?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı