Hava akımı odaklı ve gelecek için genişletilebilirlik özellikleri olan kasa önerisi

meh48

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bana orta boyutta sanırım mid Tower oluyor, bir kasa lazım. Şu anda ki kasam çok eski. Aerocool Aero 800 modeli ve kasa ayağı kırık. Ekran kartı vida yeri yalama vs. ileriye dönük bir kasa istiyorum. RGB falan zerre önemli değil. Hava alan, performansli bir kasa arıyorum. Öncelikle şu anda ki sistemim ise şöyle.
  • 5600X işlemci.
  • Dark Freezer X124 kule tipi soğutucu.
  • B550 Gaming Edge Wi-Fi anakart.
  • RX 6800 ekran kartı.
  • Corsair RM850 PSU.
  • Corsair CMK16GX4M2B3200C16r 2x8GB RAM.

İleride büyük ihtimalle DDR5 sistem dizerim. Min 360 mm radyatör de desteklemesi lazım. 7800x3D gibi bir işlemci düşünüyorum upgrade zamanı belki yeni modeller olur. Bu tarzda bir işlemci olacak ve sogutma iyi olmalı.

Siyahı 4700 iyi duruyor 360 mm destekliyor ön taraf mesh falan güzel duruyor şimdilik uzun vadede upgrade i de göz önünde bulundurularak isteklerimi karsilarmi çünkü bir daha kasa değişmez bende alacağım uzun yıllar gidecek.

Bir de 2023 modeli var aynı modrlin 5500 yl nr farkı var acaba.

Siyahı 4700 iyi duruyor 360 mm destekliyor ön taraf mesh falan güzel duruyor şimdilik uzun vadede upgrade i de göz önünde bulundurularak isteklerimi karsilarmi çünkü bir daha kasa değişmez bende alacağım uzun yıllar gidecek.

Gider merak etmeyin. @kino @SadeceYiğit @Error @Endless Kaan hocalarımın daha iyi önerileri olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı