Havalimanından nasıl koltuk taşınır?

Lerasen

Decapat
Yurtdışından oyuncu koltuğu alacağım ama gidip alacağımız için uçağa koymak sıkıntı olmaz ama eve nasıl götüreceğiz bilmiyorum. Araba olmadığı için koyma şansımız yok ama metro ile götürebiliriz sanırım. Metro çünkü daha yakın. Daha önce böyle bir durum yaşamış olan var mı? Tavsiyeleriniz neler benim için çok önemli çünkü.

Dün şöyle bir konuşmaya tanık oldum. "toplu taşıma araçlarında büyük eşya taşınması yasaklanmıştır". Otobüse ofis koltuğu koymaya çalışıyordu bir eleman. Sürücü izin vermedi, bir de bildiri vardı ellerinde. Yolcuya ibraz etti ve işin bu şekilde güncellendiğini söyledi. Neticede sizin oyuncu koltuğunuz da önemli miktarda yer kaplayacak.

Dün şöyle bir konuşmaya tanık oldum. "toplu taşıma araçlarında büyük eşya taşınması yasaklanmıştır". Otobüse ofis koltuğu koymaya çalışıyordu bir eleman. Sürücü izin vermedi, bir de bildiri vardı ellerinde. Yolcuya ibraz etti ve işin bu şekilde güncellendiğini söyledi. Neticede sizin oyuncu koltuğunuz da önemli miktarda yer kaplayacak.
Nasıl taşıyacağız o zaman :/?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı