İnceleme Havit Gamenote H2002P

Merhaba arkadaşlar sizlere aldığım ve gayet memnun olduğum kulaklığımda edindiğim deneyimleri paylaşacağım.
Öncelikle bu kulaklığı alırken tereddüte kapılmıştım ancak sonrasında çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
Kulaklığın görünüşü şöyle;

H2002P-01.jpg

fiziksel özellikler
Süngerleri hafızalı değil ancak gayet rahat, mikrofonu çıkarılabilir değil ancak bükünce hiç rahatsız etmiyor. Gözlük kullanan birisi olarak gözlükle de hiç sıkıntı yaratmayan bir kulaklık. Tüm kulağınızı sarıyor ve kafa boyutunuza göre kulaklığı ayarlayabiliyorsunuz.
Kumandasında ses azaltma ve arttırma tuşları var. Mikrofonu kapatma tuşu da var ve kumandadan RGB ışıkları da ayarlayabiliyorsunuz.
Modlar şöyle;

1709052514743.jpeg

Bu modda ışıklar etrafta dönüyor ortadaki ışık ise yavaşça değişiyor.

1709052567987.jpeg

1709052580177.jpeg

1709052590071.jpeg

1709052601296.jpeg

RGB tarafında sevmediğim şey hangi ayarda bırakırsanız bırakın PC açılınca klasik moda dönmesi.

yazılım tarafı

Kulaklığın bir uygulaması var. Alanlar ya da düşünenler için linkini bırakayım.

Bu uygulamayı pek çözemedim. Alacaklar kurcalayabilir. Ben şahsen kullanmıyorum uygulamayı. Soracaklar için 2-3 ay önce 850 lira civarı bir fiyata almıştım. İyi Sosyaller.

Arkadaşlar acemiliğimden kaynaklı eksiklikler olabilir sorularınız için aşağıda buluşalım.

Son düzenleme:
@Enesova kulaklık kafanızı sıkıyor mu? Taktığınız zaman kafa bandında pay kalıyor mu? Bu kulaklığı almayı düşünüyorum ancak birkaç yerde küçük olduğu söylenmiş o sebeple soruyorum.

Sıkmıyor hocam. Benim kafam küçük olduğundan 4. derecede kullanıyorum. Dereceyi yükseltirseniz boşluk kalır.

Bende D de var P de. Ama ben D'yi daha çok sevdim ve kullandım. Bunun en büyük sebebi P versiyonunda mikrofonun kapalı olup olmadığını belirten ışık vb bir şey yoktu. Ama D versiyonunda tuş aşağıdaysa kapalı yukarıdaysa açıktı. Bu yüzden mikrofon açık kapalı derdine düşmüyordum D ile. Ayrıca bendeki D versiyonu mükemmeldi şans eseri en iyisi bana denk geldi sanırım hem ses kaltiesi ve yüksekliği müthişti hem de mikrofon kalitesi. Arkadaşlarım Apple ürünü sanıyordu o derece kaliteli bir mikrofonu vardı.

Merhaba arkadaşlar sizlere aldığım ve gayet memnun olduğum kulaklığımda edindiğim deneyimleri paylaşacağım.
Öncelikle bu kulaklığı alırken tereddüte kapılmıştım ancak sonrasında çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
Kulaklığın görünüşü şöyle;

Eki Görüntüle 2127606

fiziksel özellikler
Süngerleri hafızalı değil ancak gayet rahat, mikrofonu çıkarılabilir değil ancak bükünce hiç rahatsız etmiyor. Gözlük kullanan birisi olarak gözlükle de hiç sıkıntı yaratmayan bir kulaklık. Tüm kulağınızı sarıyor ve kafa boyutunuza göre kulaklığı ayarlayabiliyorsunuz.
Kumandasında ses azaltma ve arttırma tuşları var. Mikrofonu kapatma tuşu da var ve kumandadan RGB ışıkları da ayarlayabiliyorsunuz.
Modlar şöyle;

Eki Görüntüle 2127627

Bu modda ışıklar etrafta dönüyor ortadaki ışık ise yavaşça değişiyor.

Eki Görüntüle 2127628

Eki Görüntüle 2127629

Eki Görüntüle 2127630

Eki Görüntüle 2127631

RGB tarafında sevmediğim şey hangi ayarda bırakırsanız bırakın PC açılınca klasik moda dönmesi.

yazılım tarafı

Kulaklığın bir uygulaması var. Alanlar ya da düşünenler için linkini bırakayım.

Bu uygulamayı pek çözemedim. Alacaklar kurcalayabilir. Ben şahsen kullanmıyorum uygulamayı. Soracaklar için 2-3 ay önce 850 lira civarı bir fiyata almıştım. İyi Sosyaller.

Arkadaşlar acemiliğimden kaynaklı eksiklikler olabilir sorularınız için aşağıda buluşalım.
F/p olarak çok kaliteli. Fakat, şahsen daha kötü olsa da jbl kullanıyorum. Malzeme kalitesi çok fark ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı